Przed festynem lotniczym w Michałkowie

Już po raz czwarty na ostrowskim niebie, a konkretnie nad Michałkowem zaprezentują się wybitni piloci w wyjątkowych maszynach latających. Wszystko to w ramach IV Festynu Lotniczego w Michałkowie, który odbędzie się w najbliższy weekend 17-18 maja.

+

O 9:00 rano lotnisko zostanie otwarte dla publiczności.  Przez pierwsze godziny będą odbywać się loty widokowe, a także co nie mniej ciekawe, będą przylatywać statki powietrzne. Później po „zaparkowaniu” będzie można je podziwiać z bliska. Na godzinę 14:00 zaplanowano oficjalne otwarcie festynu. Będą tradycyjne przemówienia. Pierwsze pokazy lotnicze rozpoczną się po godzinie 14:30. Do godziny 16:00 nad Michałkowem odbędzie się pierwsza część podniebnego show. Później do godziny 17:00 będzie przerwa w pokazach, by znów zaprezentować drugi blok pokazów lotniczych. Zakończy się on o 19:30. Sobotni wieczór zwieńczy koncert Norbiego, znanego artystę z takich utworów jak: „Kobiety są gorące”, „Nie zaczepiaj mnie” czy „Pokręciło się w głowie”.

Niedzielny blok pokazów rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa nieprzerwanie do godziny 17:00. Po tej godzinie nastąpi odlot statków powietrznych.

Wideozapowiedź festynu:

Organizatorzy zachęcają by wszyscy skorzystali z własnego transportu rowerowego lub komunikacji publicznej (autobusów).
Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że 17 i 18 maja 2014 roku specjalne autobusy oznaczone literą ,,F” będą dowozić uczestników na festyn. Publikujemy rozkład jazdy autobusów z Ostrowa Wielkopolskiego do Michałkowa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof Kopeć
10 lat temu

Model GFS pokazuje deszcz do 80l/m2 wiec bedziemy raczej walczyc z podtopieniami niz dobrze bawic sie w michalkowie

michal
10 lat temu

i tak bedzie padac 🙂

K
10 lat temu

Panie Marku, o której będą ISKRY? To jest chyba najważniejsze wydarzenie i najbardziej interesująca wszystkich wiadomość

3
0
Napisz co o tym sądziszx