Zderzenie na Wojska Polskiego. Ścięta latarnia

Udostępnij
Tweet

We wtorek o godzinie 10:00 doszło do zderzenia dwóch aut. Mężczyzna kierujący Fordem Mondeo (powiat kępiński) zmieniał pas ruchu z prawego na lewy. Nie dostrzegł, że sąsiednim pasem jedzie bus Mercedes Vito, którym podróżowały dwie 18-letnie uczennice IV LO w Ostrowie Wlkp. Dziewczyny zmierzały właśnie do szkoły. Skutek nieostrożnego manewru był taki, że 18-letnia kierująca (z Ociąża) została zepchnięta na chodnik, na którym ścięła Mercedesem latarnię.

Ciekawostką jest, że gdy latarnie nie są zaświecone, nie istnieje ryzyko porażenia prądem po ścięciu latarni. Zagrożenie byłoby gdyby do wypadku doszło wieczorową porą lub w dniu, w którym testowane byłoby oświetlenie na danej drodze.

W Mercedesie wystrzeliła jedna poduszka powietrzna. Jak zrelacjonowała nam kierująca busa, samego uderzenia poduszki nie poczuła, ale w samochodzie czuć było specyficzny zapach. Według wstępnych oględzin nastąpiła całkowita szkoda Mercedesa Vito. Ford natomiast miał uszkodzony lewy przedni narożnik – okolice koła. Nikt nie odniósł obrażeń. 18-letnia dziewczyna, poszkodowana w tym zdarzeniu, miesiąc temu odebrała prawo jazdy. Kierujący byli trzeźwi.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wzruszający powrót na łono natury (WIDEO)
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
heh
10 lat temu

ja bym sie na twoim miejscu zainteresował czy licealistki nie potrzebowały pierwszej pomocy. jakiś masaż tego co boli albo tak profilaktycznie żeby nie bolało i oczywiście usta usta tak na wszelki wypadek. ja tylko niosę pomoc

Marek szybszy niż policja
10 lat temu

piwo się należy za sprzedanie tej informacji w ramach kosztów poniesionych przez rozmowę informującą o tym 😉 dzięki mnie byłeś szybciej niż policja która była kilka min prędzej wezwana ;D

Marek Radziszewski
odpowiada  Marek szybszy niż policja
10 lat temu

Dziękuję za informację o zdarzeniu. Dzięki temu mogłem zabezpieczyć pas ruchu, na którym znajdowała się latarnia, a żaden z uczestników zdarzenia nie pomyślał o wystawieniu trójkąta ostrzegawczego.

..
odpowiada  Marek Radziszewski
10 lat temu

Z ciebie to tylko zwykły palant, ciekawe czy będąc na miejscu dziewczyn zrobiłbys to, pomijając fakt że dziewczyna kierująca busem chciała tu uczynić, lecz sprawdza wypadku jej tego zabronił. Cwaniak z Ciebie. Dodatkowo dodam że sprawcę wypadku to bym chyba za jaja powiesił, dziewczyna niedawno zdała prawo jazdy, jechała przepisów a jakiś nieważny cymbal zepchnal ja na latarnie, nikt nie pomyśli o tym ze może jej to wpłynąć na psychikę do końca życia. Pieprzoni egoisci.

4
0
Napisz co o tym sądziszx