Rozpoczął się festiwal gier planszowych (ZDJĘCIA)

🎲 Za nami pierwszy dzień OSTROwPLANSZE 2026 w Ostrowie Wielkopolskim!

Setki gier, pełne stoły planszówek i świetna atmosfera — tak w skrócie można podsumować pierwszy dzień wydarzenia OSTROwPLANSZE 2026, które odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim. Miłośnicy gier planszowych po raz kolejny udowodnili, że planszówki mają w mieście silną i zaangażowaną społeczność.

Już od pierwszych godzin wydarzenia sale wypełniły się uczestnikami w każdym wieku. Przy stołach można było zobaczyć zarówno całe rodziny, które wspólnie odkrywały prostsze, familijne tytuły, jak i bardziej doświadczonych graczy, mierzących się z wymagającymi strategiami i długimi rozgrywkami. Nie brakowało emocji, rywalizacji, ale przede wszystkim dobrej zabawy i integracji.

Organizatorzy podkreślają, że OSTROwPLANSZE to nie tylko okazja do zagrania w nowe tytuły, ale przede wszystkim możliwość spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze. Wydarzenie po raz kolejny pokazało, jak dużą popularnością cieszą się gry planszowe oraz jak silna jest lokalna społeczność planszówkowa.

To jednak jeszcze nie koniec planszówkowych emocji. Przed nami drugi dzień wydarzenia, który odbędzie się już jutro w godzinach 10:00–16:00. To doskonała okazja, aby dołączyć do zabawy, spróbować swoich sił przy planszy i spędzić niedzielę w wyjątkowy sposób.

Organizatorzy zapraszają wszystkich — zarówno stałych bywalców, jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z planszówkami.

Kto jeszcze planuje wpaść na drugi dzień OSTROwPLANSZE 2026?

Autor zdjęć: Organizator

CZYTAJ  Czy w sąsiednim powiecie zlikwidują oddział dla chorych na raka?
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx