Zaskakująca decyzja dotycząca Dni Odolanowa

Władze Odolanowa podjęły trudną i zarazem smutną decyzję dotyczącą organizowanych Dni Odolanowa. Wyjątkowo w tym roku nie odbędzie się ta kultowa impreza, ściągająca mieszkańców z regionu za sprawą trafionych gwiazd i atrakcyjnej otoczki.

Powodem są oszczędności w budżecie miasta i gminy Odolanów z powodu rosnących wydatków. Odbędzie się za to cykl wydarzeń kulturalno-artystycznych, w tym koncerty, które zostaną zorganizowane w Parku Natury na Scenie Letniej.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Showtime
1 miesiąc temu

Stare przysłowie: jak się nie ma miedźi to się cicho siedzi. Mądra decyzja.

slima.
1 miesiąc temu

czyzby srodki z programu proflaktyki AA poszły w innym kierunku niz pijanstwo w dniach Odolanowa ? Burmistrz kasiure szykuje na wybory wlasne i przydupasów. Kasa z t.z kapslowego od lat bla przpijana na straganach . Wrescie kos podja decyzje – baawimy sie za swoje .

Obywatelka
1 miesiąc temu

Oby na zawsze zniknęły te głupie potańcówki!!!! Odolanowianie mieli dość tego, zjeżdżali się obcy, kto mądry siedział w domu. Wreszcie nastanie spokój

Medyk
2 miesięcy temu

Znam takich z okolic Odolanowa a dokładnie z Granowca . Były wybory na Prezydenta . Pytam na kogo głosujesz ? Odp . Jak to na kogo na Dudę , a dlaczego ? Bo Duda mi do 🤣 dziś mu daje ale do zapłacenia , ***** *** i to do potęgi . Jak się nie pozbędziemy złodziei pisowskich to nie liczcie że będzie lepiej . Powodzenia dla tych co uważają że pisiory zmienia na lepsze 😂😂😂

Polz
odpowiada  Medyk
2 miesięcy temu

Czekaj jak wróci Ryży Sławek Nowak, Kopacz,Rostowski i Rossetti – My niedługo wracajmy i was wyruchamy

Wredna Gocha
2 miesięcy temu

Miasta wyłączają oświetlenie ulic wstrzymuje inwestycje żeby oszczędzać a co nie którym w komentarzach zabawy na koszt miasta się dalej marzą to co było to już nie wróci

Damian
2 miesięcy temu

Wszystko odwoływane ,tylko szkoda że ludzie tego rządu jakoś nie chcą odwołać który do takiej sytuacji doprowadził bo w bajeczki o Ukrainie to chyba tylko ktoś głupi wierzy,zaraz temat wojny ucichnie i na wiosnę pandemia zawiat i znów będą ludziom wodę z mózgu robić.CZAS USUNĄĆ TEN RZĄD.

John
odpowiada  Damian
1 miesiąc temu

Damian a głupi to jesteś od urodzenia czy specjalną szkołę tvn robiłeś ?? PiS jest odpowiedzialny za całe zło w Europie tak za cały kryzys ?? Oj głupi ty głupi !!

Damian
odpowiada  John
1 miesiąc temu

Po pierwsze głupek to cię chyba zrobił a po drugie ja nie patrzę na całą Europę bo żyje (jeszcze)w Polsce,tobie tvpis wodę z mózgu zrobiło na ratunek już za późno.

***** ***
2 miesięcy temu

Szkoda. Było tak fajnie. 🙁

dziadek
2 miesięcy temu

jeszcze trochę tego waszego pisu i w buty nie wejdziecie .

Mieszko
2 miesięcy temu

Ciekaw jestem czy w Ostrowie zrezygnują z Majostaszków , mam nadzieję że tak. Ostrów dopiero ma długi, wystarczy popatrzeć na nowe oferty pracy – w tym mieście jest ” zmowa zarobkowa” wśród pracodawców. I większość ofert się powtarza. Może to nie ma związku z dniami Odolanowa ale w końcu kasa bierze się z ludzi…

roman
odpowiada  Mieszko
2 miesięcy temu

A powinni też zrezygnować.

Mieszkaniec ul. Bartosza
2 miesięcy temu

Hahahahahaaaa… Pamiętam jak Burmistrz na sesji zastrzegał się, że nikt nie odczuje na sobie skutków zaciągniętego kredytu. Tak się zaklinał! A tu proszę!!!! Co do zabawy i upodobań kulturalnych, to każdy wybiera co chce, bo mamy demokrację również w tej sferze. jedni lubią disco-polo, inni metal, a jeszcze inni pieśni kościelne. Dni Odolanowa powinny być, bo się wpisały w historię tego miasta. Dla mnie decyzja to duży minus dla Burmistrza i Radnych, którzy do tego dopuścili.

56
0
Napisz co o tym sądziszx