Krowa morsowała na Piaskach

Rzadko się zdarza, żeby przed świętami Bożego Narodzenia akweny wodne skuł lód o grubości ok. 10 centymetrów. To wymarzone warunki do morsowania dla grup morsów.

Przygotowanie tak dużego przerębla zajmuje niemalże godzinę. W akcji uczestniczyła ostrowska mućka 😉

Termometr wskazywał temperaturę powietrza -5 stopni. Niestety od wtorku nastąpi ocieplenie, a w samą Wigilię ma być +10 stopni Celsjusza.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Coach
2 miesięcy temu

Ponoć trenerzy bokserów zabraniają im bzykania przed walką. A dlaczego zapytacie. Dlatego żeby bokser był w czasie walki bardziej agresywny. A jak bokserowi się chce ciupciać ,to kładzie wacka pod zimną wodę z kranu. Wtedy mu się odechciewa sexu. Taki mają nakaz od trenerów.

jajajajajajajajjaanananananananaja
odpowiada  Coach
2 miesięcy temu

Jaki to ma związek z artykułem?

żurek
2 miesięcy temu

Ta krowa , to ze strajku nauczycieli?

Kris
2 miesięcy temu

Jak któraś ma za luźną to wchodzi do zimnej wody

dfr
2 miesięcy temu

Widać że im zimno!

Pan
2 miesięcy temu

Pani M na pierwszym planie 👌

Ostrowianka
2 miesięcy temu

W zdrowym ciele zdrowy duch,👍🎄

Ciekawski
2 miesięcy temu

Co w tym wydarzeniu jest tak interesującego że trzeba je co tydzień opisać na stronie?

Aa
2 miesięcy temu

Karp masz rację moja babcia to samo mówiła a ja mówiłem że pierdół mówi a po latach przyznaje jej wielka racje

Stary ale jary
odpowiada  Aa
2 miesięcy temu

Na reumatyzm pokrzywą się biczuj po bolących miejscach. Ponoć z czasem ból wyciąga na stałe, ale nie wiem ile dokładnie tą kurację musisz stosować. Stary babciny sprawdzony sposób. Biczuj bolące miejsca tak długo aż nie przestanie boleć. Może po latach wyciągnie Ci te bóle całkiem. Ludzie starej daty tak robią, a wiadomo że babcine sposoby najlepsze są na dolegliwości różnego pochodzenia. Ja tak robiłem gdy czułem bóle pleców z przepracowania. Powiem szczerze że pomagało i pracowałem dalej już bez bólów pleców. Pokrzywa ma właściwości rozgrzewające i znieczulające. Możesz też stosować maści, najlepiej pochodzenia naturalnego.

Aa
2 miesięcy temu

I po co wkurzacie ludzi i się pokazujecie to świadczy o waszej głupocie

Karp
2 miesięcy temu

Zoboczymy na starość jak ich reumatyzm pokrynci i byndą kopytami z bólu rąbać o podłogę w domu. Osobiście widywałem takie przypadki u moich dziadków. Tak samo teraz te małolaty modnisie, nogawki na wypadek powodzi, skarpyty stópki i kostki na wierzchu a mróz wali niemiłosiernie. Wyjdzie im to na starość , oj wyjdzie. Ubierać to się trzeba mądrze i praktycznie a nie patrzeć na tą chorą modę , bo za tym kryję się szatan i to on ludziom podsyła chore pomysły a miejcie to na uwadze, że to bardzo inteligentna istota jest. W końcu to upadły anioł…

16
0
Napisz co o tym sądziszx