300 osób stało w kolejce po puszkę coca-coli. Musieli jeszcze TO zrobić

Słynna ciężarówka Coca-coli dotarła do Ostrowa Wielkopolskiego. To część przedświątecznej kampanii reklamowej, która ma wzmocnić pozycję marki i zachęcić do zakupu napojów na świąteczny stół.

Trzeba przyznać, że faktycznie ciężarówka sama w sobie robi ciekawe wrażenie, zwłaszcza że jest podobna do tych jeżdżących po amerykańskich drogach. Z tyłu w części załadunkowej przygotowano kilka atrakcji.

Zanim na zegarze wybiła godzina 15, w kolejce po małą, bezpłatną puszkę coca-coli ustawiła się 300 osobowa kolejka. Wszystko przy -5 stopniowym mrozie.

Dodatkowo każda z osób zainteresowanych darmowym napojem musiała zrobić zdjęcie i podczas publikacji w mediach społecznościowych oznaczyć je hasztagiem związanym z akcją. Chętnych nie brakowało.

Dodatkowo były stragany z jedzeniem i gadżetami rodem z odpustu. Była też kopuła, zwany też fotobudką 3d. Po wejściu do środka brało się gadżety coca-coli i pozwalało się sfilmować z każdej strony.

Niektórzy otrzymali napój o smaku gumy balonowej z limitowanej serii. Smakował jakby ktoś do coli wrzucił gumę.

CZYTAJ  Dwoje dzieci nie żyje. Matkę uratowano (aktualizacje)

131 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Światowid
3 miesięcy temu

Zamiast uczyć młodzież ze taka coca cola bardzo źle wpływa na zdrowie , to idą w kierunku wszechobecnej cukrzycy.

Do Światowid
odpowiada  Światowid
3 miesięcy temu

Spróbuj to powiedzieć cepom np. o nicku Max. Na próżno – nie dotrze.

Daki
4 miesięcy temu

Z ludzi zrobili małpy do darmowej reklamy 😔
Ludzie da darmowej puszki zrobią wszystko i mogą stać w długich kolejkach a taka korporacja jak coca cola czerpie tylko zyski z ofiarowania darmowych puszek i zmuszania ludzi do reklamy ich ….

miejscowy
4 miesięcy temu

wielu było dla frajdy dzieci,cieżarówki i zabicia nudy w tym szarym dniu..są ludzie którzy zapomnieli o problemach chodź na chwilę a w komentarzach im to odebraliście-ta zawiść Was szybciej zabije niż ICH puszka coli..ps nie byłem bo za daleko by popatrzeć aby …zdjecia dzieci znajomych dają więcej frajdy z tego dnia

Józwa Butrym
odpowiada  miejscowy
4 miesięcy temu

Każdy ma prawo do swoich radości i uniesień. Jeden ma radość z wypicie puszki coli wystanej na mrozie, inny ze spaceru po lesie z rodziną, a jeszcze inny z pójścia do kościoła. Na szczęście żyjemy w kraju, gdzie można samemu wybierać. I chociaż swędzi mnie język żeby to, co piszesz skomentować inaczej, to szanując decyzję twoją i tych pozostałych 299 osób ugryzę się w język.

miejscowy
odpowiada  Józwa Butrym
4 miesięcy temu

nawet jak bym miał blisko to zobaczyć cieżarówkę ,spacer po mieście niż stanie za puszką..a napisałem że są ludzie którzy zabiorą każdą radość by być wyższym od tych co stali..obojętnie z jakiego powodu..Też Wesołych Świąt XD

McJ
4 miesięcy temu

Serio ludzie stali w kolejce, żeby dostać za darmo puszkę coli kosztującą w sklepie 3zł? Komuna wiecznie żywa.

Nikt
4 miesięcy temu

Jaki ten naród głupi aby za puszka coli za 2 złote stać na mrozie. Ale były igrzyska

Adrianna.
odpowiada  Nikt
4 miesięcy temu

puszka coli 0,33 nie schodzi poniżej 4 zł Panie „NIKT” – chodziło o frajdę dla dzieci, mówi Ci to coś samotny kawalerze???

Do Adrianna
odpowiada  Adrianna.
3 miesięcy temu

Obleciałaś wszystkie punkty sprzedaży żeby sprawdzić tępa dzido? 😭🤣😀

Adam
4 miesięcy temu

Fajnie było 👍

Koziabródla-Wojewoda Łęczycki
4 miesięcy temu

Guciów wszelakich w Polsce nie brakuje którzy czapkę śliwek i parę zdjęć na portalach wszelakich dają sobie dupę ogolić. Przypomina mi to wierszyk który pozwolę sobie zacytować:
-dzisiaj wielki bal u Gucia
Gucio gumę ma do żucia
Ciocia zjadła  gumę Gucia
Gucio gówno ma do żucia.

WW
4 miesięcy temu

Idealny przykład marketingu wśród ciemnego ludu 🙂 wydali ile tych puszek? Nawet jeśli byłoby to 5 Tys. szt. to przy założeniu ceny rynkowej 3zł ich koszt byłby ok 1zł a nawet mniej gdyż mogli by odliczyć to od podatku i praktycznie było by to w okolicach 0 zł… A co za to otrzymali?? 5tyś udostepnień akcji 5 tyś zdjęć propagujące akcje i 5 tyś reklam za darmo… Jakby zaaranżowali do tego kogoś znanego musieli by posypać w zależności od ich zasięgów od 10 do 100 000 zł, a może by więcej, a tu przy zerowym koszcie materiału i minimalnym na obsługę(bo nie wiem ile oni zarabiają) osiągnęli efekt podobny albo i większy niż płatna promocja np. na Instagramie albo YouTube ale durny lud będzie się cieszył ochłapami i będzie dalej ich promował

Ehh żal mi poziomu świadomości tych ludzi co tam byli w kolejce, ale do dzieci nic nie mam mam tylko nadzieje że kiedyś z tego wyrosną, nie tak jak rodzice

Adrianna.
odpowiada  WW
4 miesięcy temu

Znawco marketingu, załóż taką firmę i zarabiaj a nie siedzisz w kapciach przed TV.

Do Adrianna
odpowiada  Adrianna.
3 miesięcy temu

No widzę nową wersję Jesici. Jest to Adrianna 😭😁🙊

WW
odpowiada  Adrianna.
3 miesięcy temu

Powiem ci tam nie wiem czy mi uwierzysz, ale skoro czytasz ten komentarz
to jesteś na najlepszej drodze do uwierzenia , do tego iż twój komentarz jest racjonalny , i słuszny. 😀 Jeśli masz wątpliwości , to polecam odpowiedzieć na kometarz (najlepiej w e-mail)

ik
4 miesięcy temu

Niewiarygodne, jak łatwo jest manipulować konsumentem. Wystarczy przyjechać zdezolowaną amerykańską ciężarówką z lat osiemdziesiątych, zaproponować darmową puszką napoju, której koszt produkcji nie przekracza kilkunastu groszy. I kilkaset osób w kolejce gwarantowane.

Święty Mikołaj
4 miesięcy temu

Od coli się w głowie pi….li

Żytnia
odpowiada  Święty Mikołaj
4 miesięcy temu

Tobie Mikołaju na pewno. Napij się lepiej białej czystej to poczujesz jak smakuje napój bogów.

Józwa Butrym
odpowiada  Żytnia
4 miesięcy temu

Ale z colą oczywiście.

131
0
Napisz co o tym sądziszx