300 osób stało w kolejce po puszkę coca-coli. Musieli jeszcze TO zrobić

Słynna ciężarówka Coca-coli dotarła do Ostrowa Wielkopolskiego. To część przedświątecznej kampanii reklamowej, która ma wzmocnić pozycję marki i zachęcić do zakupu napojów na świąteczny stół.

Trzeba przyznać, że faktycznie ciężarówka sama w sobie robi ciekawe wrażenie, zwłaszcza że jest podobna do tych jeżdżących po amerykańskich drogach. Z tyłu w części załadunkowej przygotowano kilka atrakcji.

Zanim na zegarze wybiła godzina 15, w kolejce po małą, bezpłatną puszkę coca-coli ustawiła się 300 osobowa kolejka. Wszystko przy -5 stopniowym mrozie.

Dodatkowo każda z osób zainteresowanych darmowym napojem musiała zrobić zdjęcie i podczas publikacji w mediach społecznościowych oznaczyć je hasztagiem związanym z akcją. Chętnych nie brakowało.

Dodatkowo były stragany z jedzeniem i gadżetami rodem z odpustu. Była też kopuła, zwany też fotobudką 3d. Po wejściu do środka brało się gadżety coca-coli i pozwalało się sfilmować z każdej strony.

Niektórzy otrzymali napój o smaku gumy balonowej z limitowanej serii. Smakował jakby ktoś do coli wrzucił gumę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

131 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Światowid
1 rok temu

Zamiast uczyć młodzież ze taka coca cola bardzo źle wpływa na zdrowie , to idą w kierunku wszechobecnej cukrzycy.

Do Światowid
odpowiada  Światowid
1 rok temu

Spróbuj to powiedzieć cepom np. o nicku Max. Na próżno – nie dotrze.

Daki
1 rok temu

Z ludzi zrobili małpy do darmowej reklamy 😔
Ludzie da darmowej puszki zrobią wszystko i mogą stać w długich kolejkach a taka korporacja jak coca cola czerpie tylko zyski z ofiarowania darmowych puszek i zmuszania ludzi do reklamy ich ….

1 5 6 7
131
0
Napisz co o tym sądziszx