Spotkanie opłatkowe rady osiedla im. Jana Pawła II (ZDJĘCIA)

Rada Osiedla Nr 4 JANA PAWŁA II zaprosiła swoich mieszkańców na spotkanie opłatkowe. To kolejne zaproszenie do wigilijnego stołu organizowane przez ostrowską Radę Osiedla.

Świąteczna atmosfera, życzliwość i radość gościła podczas spotkania. Osiedlowa wigilia zorganizowana została przede wszystkim z myślą o osobach samotnych, nikt nie powinien czuć się sam, szczególnie w tym świątecznym czasie.

CZYTAJ  Oferty pracy kwiecień 2023 - cz. 2

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
3 miesięcy temu

Wszystkiego dobrego dla zgromadzonych tam. Zastanawiam się tylko dlaczego tam przyszli sami starsi ludzie. Czy na tym osiedlu mieszkają same dziadki i babcie? Dziwne to jakieś.

Rt
3 miesięcy temu

Szef parti niedoszły ksiądz wiec jej nowy członek obok kogo siedzi.

Radna
3 miesięcy temu

A co tam robił ten mędrzec z podstawówki który reprezentuje 2050 ? Czyżby przyszedł się najeść , dieta już nie wystarcza

Radny
odpowiada  Radna
3 miesięcy temu

Znajdę cię ,pewnie nawet jesteś moim kolegą ale karna wróci

Mac
3 miesięcy temu

Rada rządzi rada radzi rada nigdy cię nie zdradzi

Światowid
3 miesięcy temu

Widzę że nadzór działa , niech Pan świeci nad twa duszą

Światowid
3 miesięcy temu

Nazwa osiedla powinna brzmieć, obrońca pedofilii.

Polka 90
3 miesięcy temu

Wiem, że trochę nie na temat, ale muszę napisać. Co chwilę Ukrainki podrywają naszych facetów. Gdy są młodsze, zawsze uśmiechnięte i rozwalają nasze związki lub polują na singli. Nie pozwólmy na to, Polacy dla Polek, a nie dla Ukrainek. Nie możemy pozwolić na to, żeby odebrały nam naszych facetów. Młodsze nie znaczy lepsze, jesteśmy często lepiej wykształcone, a one po prostu polują na obywatelstwo i majątki Polaków.

Edek
odpowiada  Polka 90
3 miesięcy temu

Bardzo nie na temat, ale muszę się wypowiedzieć. Dlaczego mężczyźni mają nie zwracać uwagi na kobiety z Ukrainy? Zwłaszcza, że od Polek jedyne co otrzymują to wyłącznie postawę roszczeniową. Dla Polki najważniejsze jest to aby facet przynosił kasę. Polki nie dbają o mężczyznę, potrzeby mężczyzn dla nich się nie liczą. I nie mam na myśli cielesnych uciech. Jeżeli mam wybór pomiędzy roszczeniową, zaniedbaną, z kilkorgiem dzieci różnych tatusiów polką, to wolę zadbaną, dbającą o mężczyznę Ukrainkę. Trochę samokrytyki drogie Polki i myślenia o czymś więcej niż czubek własnego nosa.

tylko tyle
odpowiada  Edek
3 miesięcy temu

Ciekawe czy masz żonę , ale pewnie jesteś starym kawalerem tak wynika z komentarza a jak masz żonę to bardzo jej współczuję nie oceniaj wszystkich kobiet z polski i nie porównuj z Ukrainkami bo Polki są też piękne i zadbane kobiety

SzymonZ
odpowiada  Edek
3 miesięcy temu

po0lki niech sobie idą na strajk pioruna się abortować. Z takim podejściem to kotek na resztę życia murowany.

Do Szymon Z
odpowiada  SzymonZ
3 miesięcy temu

Trochę więcej samokrytycyzmu panowie zalecam. Jeśli wasz wizerunek to grubas z wielkim brzuchem, mlaskający, w rozciapanych kapciach, zepsutych zębach i z łupieżem na głowie, to taki ktoś nie ma prawa wypowiadać się na temat jakiejkolwiek kobiety. Jesteście w większości flejtuchami.

Kobieta
odpowiada  Polka 90
3 miesięcy temu

Konkurencja wskazana ,

Jacek
3 miesięcy temu

co tam robił koleś z Jarocina?

olek
3 miesięcy temu

jest Zygmunt B.on wszędzie,bo za darmo

fyuhgfdrhxd
3 miesięcy temu

Kto takie coś finansuje? Pewnie z podatków ostrowian którzy tam nie byli i nawet o tym nie wiedzieli jak ja…

21
0
Napisz co o tym sądziszx