Marta powalczy o tytuł najpiękniejszej

Udostępnij
Tweet

Do ścisłego finału konkursu piękności dostała się ostrowianka Marta Bąk. W Polsce jest kilka podobnych konkursów takich jak: Miss Polonia, Miss Polski, a ten nazywa się Polska Miss. Jego organizatorem jest firma New Project Gemini Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach (gm. Sieroszewice).

Jak przekonują organizatorzy kandydatki, które biorą udział w konkursach piękności muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej.

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tysięcy uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w woj. Dolnośląski, Małopolskim, Mazowieckim, Wielkopolskim oraz Pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Efekty zdjęciowe można zobaczyć w załączonej galerii. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem Romana Słomki, aby w eleganckich kreacjach z kolekcji EDAN oraz DeVu Diana Walkiewicz zaprezentować się jak najlepiej. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego. Finalistki stanęły przed obiektywem Piotra Piątka w kreacjach ze sklepu internetowego Moda for You.

Gale finałowe odbędą się 17-18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Producentem konkursu Polska Miss jest New Project Gemini Sp. z o.o. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bąk
1 rok temu

Martusia w Twoim towarzystwie puścić bąka to nie wstyd. 🐝

Faktyk
1 rok temu

Fajna ta kobitka. Jestem pewien, że na żywo wygląda nawet jeszcze lepiej.

Marian
1 rok temu

Nie no jest rakieta. Powodzenia

RMI fm
1 rok temu

Jestem w posiadaniu wywiadu z pania Borowicz w radiu RMI FM z 2005 r Jest na sprzedaż kopia …

Szejk McDonald
odpowiada  RMI fm
1 rok temu

Rmi to nie ta sprawa! Odpocznij! 🙂

Stefan
1 rok temu

Na ostatnim zdjęciu w zakolanówkach wygląda rozkosznie i cieplutko mmm Takie dziewczę aż chce się przytulać….

Obywatel
1 rok temu

Ładna dziocha, dżiny fajnie leżą

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Obywatel
anonim
1 rok temu

Uważam ze osoby które wstawiły negatywny komentarz oraz piszą swoją wypociny i spłakują się nie maja poczucie właśnie wartości i nie kochają siebie i leczą kompleksy poniżaniem i obrażaniem Pięknych Kobiet;) Pozdrawiam

Wiesiek zza miedzy
1 rok temu

Które to już Gemini pan z Psar uskutecznia bo się gubię. Wcześniejsze projekty już spalone?

33
0
Napisz co o tym sądziszx