Spotkanie z Kossakowskim i Worochem będzie bezpłatne

Kossakowski, Woroch, Peśla będą gośćmi spotkania w Ostrowskim Centrum Kultury już 15 listopada. Na wydarzenie, które odbędzie się w ramach kampanii “Jestem tylko niepełnosprawny”, zaprasza Beata Klimek Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

– Niepełnosprawność to nie definicja. To główny przekazać naszej kampanii. Między innymi o tym porozmawiamy z gośćmi tego spotkania – Przemysławem Kossakowskim, Michałem Worochem i Dariuszem Peślą. To inspirujące osobowości, które opowiedzą nam wyjątkowe historie i jestem przekonana, chcecie je poznać. Zapraszam gorąco – zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Wyjątkowe spotkanie z inspirującymi bohaterami na Dużej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury odbędzie się już 15 listopada o godzinie 18. Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie OCK. Ilość miejsc ograniczona.

Gośćmi spotkania będą Przemysław Kossakowski, Michał Woroch i Dariusz Peśla. Podczas wydarzenia rozmawiać będziemy o założeniach i celach kampanii „Jestem tylko niepełnosprawny”, ale nie zabraknie też wyjątkowych historii i wspomnień przygotowanych specjalnie na tę okazję przez naszych gości.

Michał Woroch jest podróżnikiem, fotografem, twórcą projektu „Wheelchair trip” i Przemysław Kossakowski to dziennikarz i podróżnik, który przez lata był związany z telewizją TTV. Natomiast Dariusz Peśla to ostrowianin, dziennikarz, pisarz, historyk regionalista, działacz na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

W Ostrowie Wielkopolskim mieszka około 7 tysięcy osób z niepełnosprawnościami, a więc taką osobą jest co dziesiąty z nas. Cierpią oni głównie na dysfunkcje narządu ruchu, wady wzroku oraz ułomności intelektualne.

Kampania “Jestem tylko niepełnosprawny” – spoty telewizyjne, billboardy, ulotki, spotkania osób niepełnosprawnych z mieszkańcami” jest realizowana w ramach projektu „E-Ostrów 2050 – Miasto Ekologiczne, Energetyczne, Ekonomiczne”, który jest realizowany przy współudziale pozyskanych przez miasto funduszy z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach programu „Rozwój lokalny”.

Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
D.
1 rok temu

Super, chętnie przyjdę 🙂

Krzysiek
odpowiada  D.
1 rok temu

Fajnie, że ludzie klikają w kciuki w dół, tylko dlatego, że ktoś chce uczestniczyć w bardzo istotnym spotkaniu :/ co jest nie tak z Wami, ludzie?

Oswl
1 rok temu

Jeszcze to by mialo byc platne ? Chyba jakies zarty. Oby sie nie okazalo ze pani klimek za to zaplacila z naszych podatkow ..

3
0
Napisz co o tym sądziszx