Pokaz laserowy. Kto wytrzyma do tej godziny?

Udostępnij
Tweet

Weekendowa impreza MajOSTaszki zostanie zakończona laserowym widowiskiem. Problem polega na tym, że zaplanowaną ją na godzinę 22.45 w niedzielę. Ile osób z dziećmi lub pracowników firm dotrwa do tego czasu?

Laserowe efekty specjalne, po raz pierwszy, zastąpią fajerwerki. Miasto stawia na troskę o zwierzęta i ekologiczne rozwiązania. Jest to tym bardziej okres lęgowy ptaków na piaskach, a podczas ubiegłych edycji ptaki były płoszone z gniazd.

Laserowe show potrwa kilkanaście minut. Rozpocznie się po niedzielnym koncercie MROZU, o godzinie 22.45. Pokaz odbędzie się z pomostu. Najlepiej więc widowisko oglądać z plaży, na wprost pomostu. Teren będzie zadymiony specjalnym dymem scenicznym, który pozwoli na uzyskanie efektów laserowych zarówno przed publicznością jak i nad jej głowami. Momenty kulminacyjne akcentować będzie pirotechnika sceniczna, która co ważne, nie generuje hałasu. Cały pokaz będzie zsynchronizowany z muzyką.

Pokaz zrealizuje firma Visual Sensation Laser shows & technologies Jarosław Nadolny.

Tegoroczne majOSTaszki odbędą się w najbliższy weekend, 7 i 8 maja, na Piaskach Szczygliczce. Wśród muzycznych gwiazd wystąpi MROZU i PECTUS. Organizatorzy przygotowali szeroki wachlarz atrakcji dla najmłodszych i starszych. Będą m.in.: konkursy, miasteczko Food Trucków, pokazy pojazdów, sprzętu ratowniczego czy wesołe miasteczko.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maniek
2 lat temu

Brawo. Zamiast fajerwerków pokaz laserowy, bo nie będzie stresował zwierząt. A głośna muzyka czym zostanie zastąpiona? No chyba, że zwierzątka nie boją się ryków że sceny?

Jestem zajebisty
2 lat temu

Teraz nikt nie lubi jak coś wybucha, wystarczy tv włączyć

Bezstronny
2 lat temu

Jaki debil wymyślił lasery w niedzielę o tej godz.? Nie można zrobić tego pokazu w sobotę??

Ostrowiak
2 lat temu

Proponuję zrobić sylwestra i już doczekać do 0.00

28
0
Napisz co o tym sądziszx