DANCE SUPER STAR 2022 w Ostrowie Wielkopolskim

W niedzielę, 13 marca, w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się festiwal tańca Dance Super Star 2022. Tancerze walczą o możliwość udziału w międzynarodowych festiwalach w Tunezji, Francji, Gruzji, Armenii, a także w Argentynie i Meksyku, gdzie będą reprezentować Polskę! Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

W konkursie udział wezmą soliści, duety, oraz zespoły taneczne w wieku od 6 do 50 lat. Konkurs oraz Koncert Galowy odbędą się w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Rywalizacja będzie się odbywać w następujących kategoriach wiekowych:

6 – 9 lat, 10 – 13 lat, 14 – 17 lat, 18 –50 lat w pięciu kategoriach tanecznych: taniec współczesny, balet, jazz; taniec towarzyski ( latynoamerykański, klasyczny), taniec sportowy; street dance – hip hop, break dance; taniec ludowy oraz styl wolny.

Tancerze mogą zgarnąć aż sześć wspaniałych nagród! Nagrody Grand Prix: darmowe uczestnictwo w festiwalach w Tunezji, we Francji, w Gruzji, w Armenii, w Argentynie, w Meksyku. Zwycięzcy będą mieli zapewnione bezpłatne uczestnictwo, noclegi, wyżywienie, wycieczki.

Pytania proszę kierować na adres: [email protected] Szczegóły są dostępne na stronie profilu Facebook: eurofestiwale.pl

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx