Koncert zespołu KULT w hali Arena

Trzy godziny muzycznych doznań zapewnił zespół, którego znają nie tylko ludzie w średnim wieku. Dziś w Ostrowie Wielkopolskim, w hali Arena, gościł Kult.

Było nostalgicznie, było energicznie, było po prostu kultowo. Wiek publiczności mówił dziś jedno – to zdecydowanie zespół łączący pokolenia.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
toż to
10 dni temu

dno dna, gówniany zespół dla ćpunów

KOT
10 dni temu

i covidek z nimi tańcował

Kris
10 dni temu

Brawo dla władz Ostrowa za rozpowszechnianie syfu dzieciaki na zdalne do lekarza nie idzie się dostać a tu proszę koncercik pełna para brawo dla pani prezydent i reszty władz Ostrowa

FAN
11 dni temu

I tak mamy się bawić!!! Bez sztucznych barier, obostrzeń, certyfikatów (KULT ich nie uznaje)!!! Kilka pokoleń i wszystkich łączy jedno – muzyka i super zabawa! I tak ma być!!!

Bolo
11 dni temu

Świetny koncert, przekrój piosenek dobrany super. Każdy fan Kultu znalazł coś dla siebie. Więcej takich koncertów, stare czasy dobrego pogo się przypomniały. A malkonentom nigdy się nie dogodzi. Dzięki organizatorom.
A Kazik nadal w formie.

Do Ozzy
11 dni temu

Bez jaj to ty jesteś eunuchu. Tak właśnie wygląda normalność – bez maseczek, bez certyfikatów covidowych, i się bawimy!!! A 4 fala jest tylko dla takich co w nią wierzą czyli dla takich zmanipulowanych przez media cieniasów jak ty. Nie podoba się to do piwnicy i czekać na odbój!!! 😁🤣✌️

Ozzy
12 dni temu

Nie no bez jaj … Mamy szczyt 4 fali covid-19 a tutaj coś takiego !!

Rt
12 dni temu

A ochrona byla w maseczkach?

Do cienki Bolek
12 dni temu

Na jakich oddziałach covidowych, durnoto? A jak idziesz do kościoła to zachowujesz dystans? I po kościele też lądują na oddziałach covidowych? Jak ci się koncert nie podoba to morda w kubeł i do piwnicy przeczekać do wiosny bo wiecznie ludzi na miejscu nie utrzymają, dobrze o tym wiedzą. Jak śpiewał KULT „Twój ból jest większy niż mój”. Narka, cienki bolku.

Kulciarz
12 dni temu

I co trzeba było mieć piętnaście dawek szperycy, paszport polsatu i dwie machy? Dzięki cała życie chodziłem na wszystkie Kazika projekty może jeszcze się uda

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x