Koncert zespołu KULT w hali Arena

Trzy godziny muzycznych doznań zapewnił zespół, którego znają nie tylko ludzie w średnim wieku. Dziś w Ostrowie Wielkopolskim, w hali Arena, gościł Kult.

Było nostalgicznie, było energicznie, było po prostu kultowo. Wiek publiczności mówił dziś jedno – to zdecydowanie zespół łączący pokolenia.

POLECANE NEWSY

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
toż to
8 miesięcy temu

dno dna, gówniany zespół dla ćpunów

KOT
8 miesięcy temu

i covidek z nimi tańcował

Kris
8 miesięcy temu

Brawo dla władz Ostrowa za rozpowszechnianie syfu dzieciaki na zdalne do lekarza nie idzie się dostać a tu proszę koncercik pełna para brawo dla pani prezydent i reszty władz Ostrowa

FAN
8 miesięcy temu

I tak mamy się bawić!!! Bez sztucznych barier, obostrzeń, certyfikatów (KULT ich nie uznaje)!!! Kilka pokoleń i wszystkich łączy jedno – muzyka i super zabawa! I tak ma być!!!

Bolo
8 miesięcy temu

Świetny koncert, przekrój piosenek dobrany super. Każdy fan Kultu znalazł coś dla siebie. Więcej takich koncertów, stare czasy dobrego pogo się przypomniały. A malkonentom nigdy się nie dogodzi. Dzięki organizatorom.
A Kazik nadal w formie.

Do Ozzy
8 miesięcy temu

Bez jaj to ty jesteś eunuchu. Tak właśnie wygląda normalność – bez maseczek, bez certyfikatów covidowych, i się bawimy!!! A 4 fala jest tylko dla takich co w nią wierzą czyli dla takich zmanipulowanych przez media cieniasów jak ty. Nie podoba się to do piwnicy i czekać na odbój!!! 😁🤣✌️

Ozzy
8 miesięcy temu

Nie no bez jaj … Mamy szczyt 4 fali covid-19 a tutaj coś takiego !!

Rt
8 miesięcy temu

A ochrona byla w maseczkach?

Do cienki Bolek
8 miesięcy temu

Na jakich oddziałach covidowych, durnoto? A jak idziesz do kościoła to zachowujesz dystans? I po kościele też lądują na oddziałach covidowych? Jak ci się koncert nie podoba to morda w kubeł i do piwnicy przeczekać do wiosny bo wiecznie ludzi na miejscu nie utrzymają, dobrze o tym wiedzą. Jak śpiewał KULT „Twój ból jest większy niż mój”. Narka, cienki bolku.

Kulciarz
8 miesięcy temu

I co trzeba było mieć piętnaście dawek szperycy, paszport polsatu i dwie machy? Dzięki cała życie chodziłem na wszystkie Kazika projekty może jeszcze się uda

21
0
Napisz co o tym sądziszx