Dziś będą protestować przeciw segregacji sanitarnej

Dziś na ostrowskim Rynku ma się odbyć protest przeciwko planowanej segregacji sanitarnej. Początek zaplanowano na godzinę 14 przed Ratuszem.

„Przez sejm forsowany w niezwykłym pośpiechu jest projekt nr 1846 o segregacji i dyskryminacji każdego! W tym przymus szczepień! Mimo ogromnego społecznego sprzeciwu wyrażonego w wysłuchaniu publicznym!” – informują organizatorzy protestu.

W całej Polsce zgłoszono już 85 miast.

POLECANE NEWSY
48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ozdrowieniec
9 dni temu

Co to za wirus na którego lekarz rodzinny zapisuje witaminę C,własnym oczom nie uwierzyłem jak zobaczyłem receptę oczywiście przez SMS przysłaną,wolałem już bimbrem domowej roboty się leczyć i możecie nie wierzyć działał zajebiście,niby przecież jest tabletka dostępna od lat na rynku na tego pseudo wirusa pod nazwą AMANTADYNA to dlaczego tym ludzi nie leczą?ano bo trzeba szczepić się tą trucizną za którą nikt nie bierze odpowiedzialności.

Nieszczepiony ateista
9 dni temu

Jak dobrze, że żyjemy w tak katolickim kraju. Nie ma w nas jadu.

Stefan2000
10 dni temu

„O, kolejni!”, pisz dziadu jeden po Polsku. Przynajmniej udawaj normalnego, przyupie jeden.

Stefan2000
10 dni temu

„Zaszczepiony”, to nie Kaczynski podzielił Polske. Polske podzielili tacy kretyni jak Ty. Czaisz to? Mysle że nie.

Stefan2000
10 dni temu

Misza, ty tez napisz oswiadczenie. Co ty czubku myslisz ze szczepionka daje Ci jakies ulgi w zyciu, i ze Ty po respirator mozesz?? A nie przeprazsam, ty sie zaszczepiłes, znaczy sie jestes uodporniony na kovid. Tobie to przeciez nie grozi… Bedziesz zyl 120 lat!…buueehehehee…

Nieszczepiony ateista
10 dni temu

Zaszczepieni katolicy, przez wasze usta spływają słowa miłości i szacunku do drugiego człowieka. Amen.

Dawid
10 dni temu

Dużo nienawiści…Miłości przez duże M najwięcej potrzeba. Popieram tych co walczą z szaleństwem Covid. Stwierdzenie covidu nie podlega leczeniu, duszenie się dopiero podlega leczeniu i dlatego umierają. Nie wolno leczyc bo zabroniono używać lekarstw ,które pomagają. Niech żyje wolność , a umiera nienawiść. A jeśli się zaszczepiłes to czego się boisz człowieku ?! Przecież jesteś bezpieczny! Czy nie jesteś ? Że drugiego człowieka traktujesz pogardą ? Zastanowić się proszę ,jeden z drugim ,który syczy nienawiścią. Ach żal ,żal ,żal. Miłości potrzeba !

Dzisiaj albo nigdy
10 dni temu

Słuchaj ,,zaszczepiony” – dla mnie nie jesteście ludźmi! Szczepionki zblazowały wam DNA! Za 2, 3 lata padnicie i poumieracie od tych wstrzykiwanych trucizn. W Polsce jest nas 17 milionów NIEZASZCZEPIONYCH! Niewolnikom tvn-u się tu zachciało wypowiadać! Do budy zaszczepione amerykańskie robactwo!

Ala
11 dni temu

Co za debile piszą o tym, że np. ja jako niezaszczepiona blokuję miejsce lub mi się to miejsce nie należy. Chwila, płacę składki więc do budy. A czy czasem np. palacze papierosów chorobami płuc nie blokują miejsc??? Też mogą przecież nie palić co? A ci co piją alkohol? Należy się miejsce czy nie? Szmaty na pyski i przyjmijcie jeszcze z piętnaście dawek i jesteście bezpieczni koronaświrusy. Jakbyście mieli trochę mózgów to byście w życiu nie pomyśleli, że te szmatki co nosicie mogą chronić przed jakimkolwiek wirusem. Wyjdźcie na mróz w tej szmacie i zobaczcie czy wylatuje para jak wydychacie powietrze. A teraz pomyślcie logicznie co jest większe: cząsteczka pary, czyli woda czy wirus. Nara świrki!

Kowid
11 dni temu

Powinno się niedopuścić do pracy wszystkich nie zaszczepionych na bezpłatne urlopy dziadostwo jak zaczną zdychać to wtedy do szpitala biegusiem szpital powinien przyjmować tylko zaszczepionych

48
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x