Finalistkami Miss także „nasze” dziewczęta

W Poznaniu odbył się półfinał Miss i Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego 2021. Konkurs Miss Województwa Wielkopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do ogólnopolskiego konkursu piękności.

Wybory są promocją województwa Wielkopolskiego i Poznania. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Wielkopolski dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich.

Konkurs kończy gala finałowa na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Wielkopolski oraz Poznania.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling.

W półfinale zaprezentowało się prawie 130 kandydatek, które oceniało jury.

Finał konkursu wstępnie zaplanowano na 23. stycznia 2022 w Concordia Design w Poznaniu, o ile sytuacja epidemiologiczna pozwoli na zorganizowanie wydarzenia w publicznością. W obu finałach zobaczmy
po 38 finalistek!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
baltazar 23
2 lat temu

Ta z10 to koziolek matole a szanuje dupa ja prostytutka na trasie

Kaja
2 lat temu

Dobrze..to teraz Panie chodźmy przed tych pań facetami będziemy świecić czym się da..tyłkiem ..piersiami .. zobaczymy czy im się to spodoba ( tym paniom które chodzą po wybiegu)

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Kaja
sękacz
2 lat temu

Jeden z profesorów zawsze mówił: cytat: ,, długie włosy, krótki rozum”.

Esteban
2 lat temu

Nawet jest cała lista z nazwiskami, ostrzeżenie te panie na żony się nie nadają. Latanie z gołym tyłkiem po wybiegu jak jakaś krowa na aukcji. Żenada.

JurnyOgier
2 lat temu

ta z 22 nawet nawet..

Rodzic
2 lat temu

To żenujące widowisko dla panow. Majtki tak wcięte, że bardiej się już nie da.
Jako rodzic nigdy nie wyraziłabym zgody, aby moje dziecko uczestniczyło w czymś takim. Pomijając, że moje dzieci mają więcej rozumu.

Do rm
2 lat temu

Co Tobie do tego jak kto zarabia. Niektórzy lubią jak na nich s*ają i świetnie za to płacą. Po powrocie mogą otworzyć butiki itd. Ich prawo. Każdy ma prawo zostać sedesem. Ale oczywiście szanuję zdanie odrębne.

47
0
Napisz co o tym sądziszx