MotoMikołaje przyjadą z ogromem pozytywnej energii

MotoMikołaje kolejny raz przyjadą z dużą ilością pozytywnej energii, która ma pomóc chorym dzieciom. Już 5 grudnia o godzinie 10 na parkingu Areny Ostrów zbierze się kilkuset motocyklistów, przebranych za św. Mikołajów.

Od początku imprezy będą rozdawane łakocie oraz tak ważne zimową porą odblaski poprawiające bezpieczeństwo najmłodszych. Głównym celem jest wsparcie finansowe dwóch podopiecznych fundacji „Warto Żyć Dla Kogoś” Marcela i Jakuba. Rozdawane będą także ciepłe napoje.

Chwilę przed godziną 11 zostanie przeprowadzony konkurs na najładniej przystrojonego MotoMikołaja. Zwycięzca może liczyć na nagrodę. Po tej części motocykliści ruszą paradą do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, gdzie odbędzie się zbiórka krwi, licytacje, loteria fantowa i jeszcze kilka innych atrakcji.

Lista punktów do zbiórki słodyczy:

https://www.facebook.com/events/617679906312943?post_id=627239892023611

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/617679906312943

CZYTAJ  Ostrowianin miał ponad 2.5 promila

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lolo
1 rok temu

Może byście tak drogie auta posprzedawali kochani rodzice?

Wanda
1 rok temu

To jak długo ta zbiórka na marcela żal dziecka ale rodzice jedzdzacymi ładnymi furam tez w cenie poprostopu przeginają naprawdę są dzieci z krytycznymi schorzeniami i tym należy się pomoc . Rodzice żenada stać was

Marecki
1 rok temu

Zajebista inicjatywa którą warto wspierać

Super sprawa
1 rok temu

Tak poczytywana Energia po kresce białej …

4
0
Napisz co o tym sądziszx