Uczniowie i przedszkolaki zwiedzały halę Arena

870 zwiedzających, niemal 30 grup, 7 godzin zwiedzania – to liczby podsumowujące pierwszy dzień Drzwi otwartych Hali Arena przygotowanych dla grup zorganizowanych. Zwiedzały przedszkolaki z ostrowskich placówek, uczniowie szkół podstawowych i młodzież ze szkół średnich – ostrowianie, ale i mieszkańcy sąsiednich gmin i powiatów.

Podczas 45 minutowych spacerów po zakamarkach obiektu, goście Areny mogli zajrzeć do szatni zawodników, strefy VIP, podejrzeć nagrania monitoringu, rzucić piłką do kosza, a nawet zbić piątki z maskotkami ostrowskich drużyn Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski i ARGED KPR Ostrovia.

Drzwi Otwarte Areny kontynuowane będą w niedzielę. W godzinach 12 – 17 obiekt otwarte będą dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć możliwości ostrowskiej Areny.

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AdamTKMK
7 miesięcy temu

Zwiedzać to można zamek w Malborku,hale można najwyżej obejrzeć.Ciesze się że wreszcie ja mamy ale robić spędy młodzieży w czasie epidemi to lekka przesada.

ja
7 miesięcy temu

Co tam pandemia. Pijar się liczy i basta.

Wojciech
7 miesięcy temu

No cóż… Jakie miasto takie newsy… Hala na kredyt więc trzeba się pochwalić. A że od roku od oddania? A kogo to obchodzi…
Przy okazji. Radni PIS-u chcą przekazać dotację z budżetu Ostrowa dla straży granicznej. Podpisałbym się pod pomocą tego typu pod jednym warunkiem. Jeżeli PIS wyrówna nam dotację w ramach polskiego nieładu do wysokości tej w Kaliszu w przeliczeniu na 1 mieszkańca. Ostrów (72 tysiące ludzi) dostał 14 milionów, a Kalisz 45 milionów!
Gdyby przeliczyć te kwoty na 1 mieszkańca to Kalisz powinien dostać 19 milionów (jest o 1/3 większy od Ostrowa) lub też Ostrów powinien dostać około 33 miliony! I gdzie tu panowie radni z PIS-u jest prawo, a gdzie jest sprawiedliwość ???

Ok
7 miesięcy temu

Taaa na anginę antybiotyk, grypę wyleżeć w łóżku, a covid wyleżeć pod respiratorem w najlepszym przypadku. Życzę wam jak najgorzej, antyszczepionkowcy, bo narażacie życie innych ludzi. Jesteście mordercami.

IGA
7 miesięcy temu

Gdzie dystans, gdzie maseczki?? Skandal !

Ania
7 miesięcy temu

Nie , oni są rozsądni o odpowiedzialni, czego niestety nie widać po młodzieży, która łazi po marketach tabunami, oczywiście bez masek. Inne kraje wprowadzają restrykcje, szczepić będą wszystkich a u nas średniowiecze. Czy to tak trudno zrozumieć , że szczepionki niejednokrotnie już uratowały ludzkość. Szczepienia na gruźlicę, na dyfteryt, na ospę, na tyfus. Przecież te choroby kiedyś nas dziesiątkowały, dzięki szczepionkom pokonaliśmy je. Teraz kiedy są dostępne też na covida, ten durny ruch antyszczepionkowy sprawia że ludzie znów zamiast zaufać medycynie i nauce , zaczynają wierzyć w gusła . Tyle ludzi co się już zaszczepiło i jakiś nikt od tego nie zmarł. No może zdarzały się pojedyńcze przypadki ale tak jest zawsze.

mieszkaniec
7 miesięcy temu

co tam można takiego oglądać? Przecież to zwykła hala produkcyjna z trybunami

Dolar
7 miesięcy temu

I dzieci zobaczyły ciekawe czy zostały poinformowane ze teraz ich rodzice muszą spłacać kredyt nieudolnej prezydenty a i one same szybko dorosną i zapracują na dług

....
7 miesięcy temu

Pandemia nie skończy się nigdy. Będą szczepic szczepic. Nawet jak wyszczepia 80 procent to i tak będzie. Więc więcej luzu. Nerwy też szkodzą. Sezon grypowy na to trzeba uważać. Na angine antybiotyk i po kłopocie. Grypa wylezec w łóżku i koniec. Widzę nie raz bo idę limanowskiego. Stoją na te śmieszne testy. Wiatr deszcz stoją. Czy oni są chorzy.

Marian
7 miesięcy temu

I przez takich debili którzy organizują takie imprezy mamy właśnie niekończącą się pandemię.
Cała masa bachorów bez masek i jeszcze gady nie szczepione.
Brak słów.

13
0
Napisz co o tym sądziszx