OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

„Polska bez gaci”, czyli Krzysztof Skiba w roli standupera

Krzysztof Skiba, wokalista grupy Big – Cyc związanej z Ostrowem Wielkopolskim wystąpi w piątek 1 października 2021 o godzinie 20:00 w restauracji na Rynku, gdzie zaprezentuje nowy, autorski program typu stand up pt. POLSKA BEZ GACI.

SPEKTAKL KOMEDIOWY W STYLU STAND UP COMEDY pt. POLSKA BEZ GACI czyli KRZYSZTOF SKIBA NA OSTRO I BEZ CENZURY. Program jest tylko dla widzów dorosłych.

Czym różni się lockdown od penisa? Jaka jest różnica miedzy księdzem, a koronawirusem? Jak nie pomylić Big Cyca z Andrzejem Dudą?
Na te fundamentalne pytania odpowie w swym spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY pt. POLSKA BEZ GACI, znany rockman i skandalista KRZYSZTOF SKIBA- autor tekstów, wokalista i performer zespołu Big Cyc. Partyzant Galerii Działań Maniakalnych w czasach PRL. Komik i felietonista. Skandalista i masażysta mózgu. Standuper intuicyjny. Postać wszechstronnie rozrywkowa. Wieczór komediowy z jego udziałem może zakończyć się pozytywnym wystrzeleniem w kosmos i przewartościowaniem własnego życia.

Bilety w cenie 30 zł. Cena biletów zostanie odjęta od sumy wykorzystanej przy barze w restauracji Bombardini.

POLECANE NEWSY
22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Siewotnia
1 miesiąc temu

Kużwa aż 30 zł za występ Spaślona

Jacek
1 miesiąc temu

Obleśne obrzydliwe stworzenie…zwymiotowałem…a nFUJ!

1 1
1 miesiąc temu

Czym różni się lockdown od penisa? Jaka jest różnica miedzy księdzem, a koronawirusem? Jak nie pomylić Big Cyca z Andrzejem Dudą?Dlaczego skiba jest parówą?

Ktoś
1 miesiąc temu

Tak wygląda debil..

Frog
1 miesiąc temu

Knajpa nawet fajna ale nasza ekipa już tam nigdy kasy nie zostawi skiba właściciela niech wspomaga z kowidowego co przytulił od rządu

Punk z Jarocina
1 miesiąc temu

Typowy knur , tam gdzie koryto tam kwiczy.. zwykły smierdziel

Agentka
1 miesiąc temu

Pajacowi juz nawet lekarz nie pomoże

Kornik
1 miesiąc temu

Obmierzły facet,ściągający gacie aby pokazać spaśne d*psko,która niczym się nie różni od jego wrednej gęby,przy której goryl jest misterem. Nie przełknął bym żadnego kęsa jedzenia,patrząc na tą parówę !!! Nie zatrudniają już kolesia,występów nie ma – to pier*oli farmazony do kotleta,traktując nasze miasto jak ,,ostrówek,, – że ludziska zaścianka polecą na jego rynsztokowe wulgaryzmy,upadłego artysty ! Von !

Przedstaw się
1 miesiąc temu

Do przykładnego obywatela. Za Skibą tez nie przepadam, klepie pierdoły dla kasy, śpiewać wcale nie umie, ale… 1. Kasę wziął od podatnika, rząd nie ma własnych pieniędzy, co rozdaje to najpierw nam zabiera. 2. Jak dają to się bierze, też bym wziął. 3. Za opowiadanie kupletów i kawałów w barze płaci chętny na ich słuchanie i to jest uczciwe. W TVP za podobnej klasy opowieści zabierają nam kasę przymusowo. 4
Ja się tam nei wybieram ale może uda mu się coś śmiesznego zapodac to się później tu niech ktos tym podzieli:)

gaga
1 miesiąc temu

Duren

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x