OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

„Fake Taxi” pokrzywdzone w wypadku

Na skrzyżowaniu ulic Krotoszyńskiej i Głowackiego w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się dwa auta osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kobieta kierując mercedesem wyjechała z ulicy podporządkowanej i doprowadziła do zderzenia ze skodą. Samochód poszkodowanego miał z tyłu charakterystyczną naklejkę „Fake TAXI”. Mężczyzna ze skody został zabrany do szpitala i trwają badania pozwalające ustalić odniesione obrażenia.

Droga przez pewien czas była zablokowana. W tym czasie ciężarówki jeździły lokalnymi ulicami pomimo widocznych ograniczeń tonażowych.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do mariusz
1 miesiąc temu

Mariuszu, geniuszu! Gdyby nie ciężka praca „tępych cwaniaków” to nie miałbyś możliwości zatankowania 5 litrów gazu do swojego bolidu. Dupę musiałbyś wycierać liściem łopianu zza swojej stodoły, a w niedzielę po kościele, z całą rodzinką mógłbyś pojeździć na wrotkach w najbliższej galerii handlowej, bo towaru by tam chyba nie było. Mariuszu.

Mariusz
1 miesiąc temu

Do ksiądz Antoni . Nie rozumiem twoich wypowiedzi . A co miały stać ? Kogo to obchodzi jest zdarzenie drogowe nie ma przejazdu stoisz w korku a nie jedziesz molochem po ulicach gdzie obowiązuje ograniczenie tonażowe . Ktoś chyb postawił te znaki aby ograniczyć ruch tych wyjętych z pod prawa cwaniaków . Stać czekać aż udrożni się ruch . Pytam gdzie policja aby udaremnić jazdę tych tępych ludzi za kierownicą ciężarowych . Zdjęcia są wiec osobiście doniosę do komendanta aby zostały wyciągnięte wnioski o złamanie przepisów ruchu drogowego .

Juzek
2 miesięcy temu

Bo przecież auta były tak zmasakrowane, że nie można było ich zepchnąć z głównej drogi by udrożnić ruch. Trzeba stać jak sieroty i blokować i to w godzinach szczytowych

Ksiądz Antoni
2 miesięcy temu

A co waszym zdaniem miały robić ciężarówki?? Czekać i czekać aż posprzątają? Nie wiadomo ile będzie trwać oni mają czas ograniczony..
Towar, paczki trzeba dowieź

DRON
2 miesięcy temu

Poszło na ubezpieczenie . Cwaniaczki

Fake taxi
2 miesięcy temu

Na dobry początek dnia. Zawsze to robię przed pracą i przed spaniem też , aby mieć kolorowe sny.

Koniowalik
2 miesięcy temu

Fake taxi to krótkie filmiki pornoski. Ostra jazda tam jest…

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x