Czarno Czarni wystąpili na Deptaku

Czarno Czarni zamknęli kulturalne lato koncertem na Deptaku. Była cudowna pogoda, co ostatnio nie jest aż tak oczywiste, świetna muzyka, tuptanie nóżką i mnóstwo tańców i wspólnego śpiewania.

Czarno Czarni, którego członkowie w sporej części to ostrowianie, wykonali dziś wieczorem utwór „Nim wstanie dzień”, do którego muzykę napisał nasz Komeda. To piękny ukłon w stronę jazzmana i naszego miasta. Piątkowy koncert dostarczył mnóstwo pozytywnej energii.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Ozzy.
11 miesięcy temu

Ozzy ! Zgłupiałeś? Dzieci chcesz komuś wychowywać? Nie twoja sprawa kto tam był i tego słuchał a dzieci były pod opieką, więc nie czepiaj się. Jak moje dzieci były małe to wszędzie je ze sobą braliśmy , na każdą imprezę i niejednokrotnie wracalo się w nocy. Wszyscy tak robiliśmy. Dzieci uczestniczyły w naszym życiu , i powiem tobie że dzisiaj są dorosłe, wykształconej, kulturalne i swoje dzieci też tak wychowują . Mam wspaniałe dzieci i wnuki również. Jak fajna impreza to dzieci należy zabierać na nią. Inna sprawa że rzeczywiście ten koncert nie powinien odbywać się pod oknami mieszkańców, bo nie każdy chce tego słuchać. Nie jest to miejsce na tego rodzaju imprezę .

Ozzy
11 miesięcy temu

Dzieci tego pana w niebieskim powinny juz chyba spać… co one tam robią o tej pirze dnia

Margola
11 miesięcy temu

Do dd…Co komu do domu jak chałupa nie jego…

JARO
11 miesięcy temu

Sporo patologii alkoholowej było na koncercie. Między piwem łykali smak kultury . Zal patrzeć na tych ludzi , pijanych od rana do nocy i tak codziennie . Co prawda wyglądają na szczęśliwych….swoją drogą…w naszym bolszewickim Państwie można nie pracować i chlać etanol codziennie……..i ktoś ich utrzymuje……….

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Wczoraj była ważna data
Bo nastąpił koniec lata
A właściwie to wakacji
Rzekłby ktoś i nie bez racji.
Co tu robić w taki dzionek?
Może iść pozwiedzać Rynek?
Chodźmy więc do tej tłoczarni
Bo tam grają Czarno Czarni.

win
11 miesięcy temu

Brakło Kozidrak z flaszką na finał.

Do dd
11 miesięcy temu

co cię obchodzi jak kto wyglada? Sam popatrz w lustro….a ..w lustrze bezrozumna twarz, mózgu ci brak!!!

dd
11 miesięcy temu

a ja się pytam czy ta gwiazda w leginsach w lamparcie łatki ma w domu lustro

zyg zag
11 miesięcy temu

Krystian jak chciało Ci sie spać to trzeba było iść do domu i sie położyć bo chyba silą tam cię nie trzymali. Napisz jakich to młodych masz na myśli i jaka muzykę bo niema żadnego artysty ani żadnego gatunku muzyczne którego nie można zmieszać z błotem.

krystian
11 miesięcy temu

Dziadki idzcie już na emeryture bo młodzi od was lepiej grają i mają pomysł na publicznosc.a przy was część widowni zasypiała

12
0
Napisz co o tym sądziszx