Poważny wypadek w hali produkcyjnej w gm. Nowe Skalmierzyce

Udostępnij
Tweet

W dużej firmie działającej w Ociążu doszło do wypadku w pracy. W jednej z hal zderzył się wózek widłowy z trójkołowym pojazdem. 32-letni mężczyzna doznał otwartego złamania podudzia. Kobieta kierująca wózkiem zasłabła chwilę po wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16. 33-letnia kobieta jechała wózkiem widłowym, a 32-latkiem trójkołowym rowerem służącym do przemieszczania się po hali. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy powitali nowy wóz (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ruda
2 lat temu

Czyżby Corr… ?

Ja
2 lat temu

Ty FREDI to te pizde tam sklej makaroniarzu

FREDI
2 lat temu

Jak nie umie jeździć rowerem to na nogach niech zapi***ala !!! Widlak Bogu ducha winny, gamoń na rowerze powinien uważać !!!

Ostatnio edytowany 2 lat temu by FREDI
święto****
2 lat temu

interesuje mnie jaki jest odsetek pracowników z wykształceniem podstawowym, wiadomo że za poziomem wykształcenia idzie wiele rzeczy np. ocena ryzyka, respektowanie przepisów itd.

Ja
2 lat temu

Ja pracowałem tam wykonując usługi dla tej firmy…. Masakra jak tam tymi wózkami jeżdżą.!!! I ogólnie za żadne pieniądze bym tam nie pracował

Maryska
2 lat temu

Pracowałam również w tej firmie jako kobieta na widlaku wszyscy chodzą jak święte krowy a ja musiałam uważać na wszystkich, wszystko zawieść na swoją linie na czas, bo odrazu zabrana premia, jak coś nie tak to odrazu wszyscy skaczą do gardła szczególnie panowie zero empati bo jechała baba🤑🤑

Pianka
2 lat temu

Brawa dla dziewczy w pomarańczu ! Pracuje obok ! Szybko zaragowały. Biegały, pomagały. Wypadek moze sie zdarzyć kazdemu , nie ma co szukać winnych. Stało sie.

A. Kwaśniak
2 lat temu

Pracuje tam , ciężko jest , to obóz pracy , zarobki małe.

18
0
Napisz co o tym sądziszx