Znamy termin otwarcia kina przy Galerii Ostrovia!

Udostępnij
Tweet

Cztery nowoczesne sale, komfortowe fotele i wygodne kanapy, repertuar uwzględniający najlepsze produkcje oraz doskonała atmosfera < -najnowsze kino w Galerii Ostrovia zostanie otwarte już za tydzień! Z tej okazji widzowie będą mogli liczyć na wiele atrakcji – zarówno na wielkim ekranie, jak i w nowoczesnym foyer kina. 

Już 18 czerwca Helios odda do dyspozycji mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nowoczesny obiekt gwarantujący fantastyczne emocje kinowe. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią: rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu zagwarantują także lekkie okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł zabrać do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród premierowych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Z pewnością zadowoleni będą widzowie w każdym wieku! Podobnie jak w pozostałych obiektach sieci, także w Ostrowie Wielkopolskim pojawią się różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić Kino Kobiet, Kino Konesera czy Nocne Maratony Filmowe. Specjalnie z myślą o młodych widzach w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie także Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone atrakcjami oraz konkursami

W najnowszym kinie Helios obowiązywać będzie unikalna oferta, w ramach której widzowie będą mogli cieszyć się promocyjnymi cenami każdego dnia! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w znakomitej, stałej cenie, w pozostałych dniach tygodnia na kinomanów czekać będzie oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne na jeden dzień przed planowanym seansem, a najkorzystniejsze minimum trzy dni przed. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Produkcje 3D można będzie można zobaczyć w tej samej cenie co 2D (w przypadku braku własnych okularów 3D do ceny biletu należy doliczyć tylko 3 zł).

Najnowocześniejsza technologia, klimatyczne wnętrza, krystalicznie czysty obraz
i niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy, premierowy repertuar oraz wyśmienita atmosfera – tymi atutami nowe kino Helios z pewnością podbije serca wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego! Pełen repertuar oraz szczegóły dotyczące otwarcia będą dostępne na stronie www.helios.pl już wkrótce!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
EdekKredek
3 lat temu

Jak łatwo ludzi omamić… ale tak jest robione od dekad, wszystko co Polskie do likwidacji albo sprzedaży za złotówkę w obce ręce… nawet głupie kina… było w Ostrowie piękne duże kino, ogromna sala, piekny ekran i bajeczny dźwięk… no ale wmówiono w mediach, że to już staroć, a teraz są super kina (nie Polskie) gdzie może i owszem siedzenia lepsze, ale ekran 1m od widza, sala nie wiele wieksza jak mój salon… co za bzdeta, Ja dziękuję mam w domu system Dolby Atmos i OLEDa 75 cali.

Ostatnio edytowany 3 lat temu by EdekKredek
Gsgzgsvs
3 lat temu

Galeria to by mogla wkoncu otworzyc jakis market spożywczy. Tragiczna ta ostrowska galeria od jakiegos czasu. Wiosna niby mialobyc jakies wielkie otwarcie i niespodzianki ale standardowo niewypal 🤦🤦🤦🤦 👎👎👎 ciekawe czy do konca roku sie wyrobia. Dodatkowo pandemia itd- a mydla w lazienkach brakuje ..

amigo
3 lat temu

Ostrów to jedno z niewielu miast bez kina. Trudno mi sobie wyobrazic abym spacerował kilka kilometrów aby udać się pod Czekanów do kina.

Do Ogurek
3 lat temu

To idź do Polskiego. Tylko zimą nie zamarznij pod KOMEDA bo zamknięte 🤣

turbo
3 lat temu

Jezus królem żydowskim, Mercedes autem niemieckim, szczepionka amerykańska, piwo czeskie …No nie, prawdziwy patryjota ma bolesny problem przeżycia.

zyg zag
3 lat temu

Do ogurek; Matka Boska, sw. Józef i Jezus tez byli Żydami a Ty pewnie sie do nich modlisz albo sie do nich modliłeś

sasquad
3 lat temu

Mam nadzieję że Ogurek nie przyjdzie, bo w tym jego smrodzie trudno byłoby wytrzymać

VegeBurger
3 lat temu

@karol3414
Dzięki za wyjaśnienie. Co ja bym bez Ciebie zrobił?
No tak, dźwięk 5.1 to szczyt technologii coś, co naprawdę zachęca by odwiedzić kino… Zazwyczaj mówi się ile kanałowy jest system dźwiękowy, bo to trochę bardziej imponujące, niż 5.1. Nie wspominając o tym, że na pewno filmy wyświetlane w kinie są dostarczane z wieloma ścieżkami audio, to czemu to kino będzie korzystać z najgorszej technologicznie?

18
0
Napisz co o tym sądziszx