Basen Olimpijska – wiemy kiedy będzie otwarty

Udostępnij
Tweet

Basen Miejski Olimpijska będzie otwarty wcześniej niż przewidywano. Co prawda w rozpoczynający się weekend słońce ma schować się za chmurką, ale prognozy na poniedziałek są entuzjastyczne, więc w oczekiwaniu na słoneczną pogodę poinformowano o otwarciu basenu „Olimpijska” już w poniedziałek 14 czerwca.

Ilustracja do artykułu: Basen Miejski “Olimpijska” otwarty od poniedziałku!
Basen Miejski “Olimpijska” otwarty od poniedziałku!
11-06-2021
W poniedziałek, 14 czerwca, rozpoczynamy sezon na Basenie Miejskim “Olimpijska”. Baseny wypełnione wodą, zjeżdżalnie, 3 000 m2 trawiastej plaży, boisko do siatkówki plażowej i wiele innych atrakcji czeka na przybycie gości.

– W weekend słońce ma schować się za chmurką, ale prognozy na poniedziałek są entuzjastyczne, więc w oczekiwaniu na słoneczną pogodę informuję oficjalnie – w poniedziałek otwieramy dla Was “Olimpijską”. Kolejny rok nie podnosimy cen biletów. Dzięki czemu są one jedne z niższych w regionie. Na niektórych obiektach zapłacicie nawet dwa razy więcej. Jednocześnie staramy się, by miejsce, które tak uwielbiacie, było jeszcze bardziej atrakcyjne. W tym sezonie kąpiele na Olimpijskiej umilać będzie chilloutowa muzyka, nowa zieleń, dzięki której jest jeszcze przyjemniej oraz nowe, duże parasole, które pozwolą schować się w cieniu. Będzie można również rozerwać się podczas zajęć aqua aerobiku, które pokochaliście. Natomiast w barze przy trawiastej plaży znajdziecie fit przekąski, owoce i deserki. Niech pogoda nas rozpieszcza. Dobrej zabawy Kochani! – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Do 25 czerwca basen będzie otwarty – od poniedziałku do piątku w godzinach 14 – 19, a w soboty i niedzielę od godziny 11 do 19. W okresie wakacyjnym godziny te zostaną wydłużone.

Ceny biletów pozostały bez zmian. W czerwcu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztował 7 złotych, a normalny 10 złotych. W soboty i niedziele ceny te zmienią się: bilety ulgowy 8 złotych, a normalny 12 złotych. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztować 10 złotych (normalny 14 złotych), a po godz. 16.00 – 8 złotych (normalny 12 złotych). W soboty i niedziele cena biletu ulgowego wynosić będzie 12 złotych (normalny 15 złotych), po godz. 16.00 odpowiednio 10 złotych i 14 złotych.

CZYTAJ  Tancerze świętowali

Po 19 miesiącach modernizacji, zrujnowany przez lata basen przy ulicy Paderewskiego, odzyskał swój blask. 23 czerwca 2017 roku uroczyście oddano do użytku. Ten wyczekiwany, pełen atrakcji, nowoczesny obiekt z podgrzewaną wodą, już piąty sezon, zaprasza ostrowian do zabawy i wypoczynku.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fafszyniak
2 lat temu

Odkąd PIS przejeło władzę, Ostrów jest piękniejszy i do tego mamy piękny basen. Dlatego dobrze zrobiłem, że głosowałem na jedyną słuszną partię PIS. Następne wybory też mają mój głos.

Swój
2 lat temu

Basen otwierają się chwalą a solanka nieczynna a takie korzyści dla zdrowia miała być. druga sprawa fontanny w parku miejskim nieczynne zatopione a nie pompują jak robili remont stawu to trzeba było zrobić tak jak są w parku Mickiewicza na stałe

2
0
Napisz co o tym sądziszx