Basen Olimpijska – wiemy kiedy będzie otwarty

Basen Miejski Olimpijska będzie otwarty wcześniej niż przewidywano. Co prawda w rozpoczynający się weekend słońce ma schować się za chmurką, ale prognozy na poniedziałek są entuzjastyczne, więc w oczekiwaniu na słoneczną pogodę poinformowano o otwarciu basenu „Olimpijska” już w poniedziałek 14 czerwca.

Ilustracja do artykułu: Basen Miejski “Olimpijska” otwarty od poniedziałku!
Basen Miejski “Olimpijska” otwarty od poniedziałku!
11-06-2021
W poniedziałek, 14 czerwca, rozpoczynamy sezon na Basenie Miejskim “Olimpijska”. Baseny wypełnione wodą, zjeżdżalnie, 3 000 m2 trawiastej plaży, boisko do siatkówki plażowej i wiele innych atrakcji czeka na przybycie gości.

– W weekend słońce ma schować się za chmurką, ale prognozy na poniedziałek są entuzjastyczne, więc w oczekiwaniu na słoneczną pogodę informuję oficjalnie – w poniedziałek otwieramy dla Was “Olimpijską”. Kolejny rok nie podnosimy cen biletów. Dzięki czemu są one jedne z niższych w regionie. Na niektórych obiektach zapłacicie nawet dwa razy więcej. Jednocześnie staramy się, by miejsce, które tak uwielbiacie, było jeszcze bardziej atrakcyjne. W tym sezonie kąpiele na Olimpijskiej umilać będzie chilloutowa muzyka, nowa zieleń, dzięki której jest jeszcze przyjemniej oraz nowe, duże parasole, które pozwolą schować się w cieniu. Będzie można również rozerwać się podczas zajęć aqua aerobiku, które pokochaliście. Natomiast w barze przy trawiastej plaży znajdziecie fit przekąski, owoce i deserki. Niech pogoda nas rozpieszcza. Dobrej zabawy Kochani! – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Do 25 czerwca basen będzie otwarty – od poniedziałku do piątku w godzinach 14 – 19, a w soboty i niedzielę od godziny 11 do 19. W okresie wakacyjnym godziny te zostaną wydłużone.

Ceny biletów pozostały bez zmian. W czerwcu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztował 7 złotych, a normalny 10 złotych. W soboty i niedziele ceny te zmienią się: bilety ulgowy 8 złotych, a normalny 12 złotych. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztować 10 złotych (normalny 14 złotych), a po godz. 16.00 – 8 złotych (normalny 12 złotych). W soboty i niedziele cena biletu ulgowego wynosić będzie 12 złotych (normalny 15 złotych), po godz. 16.00 odpowiednio 10 złotych i 14 złotych.

Po 19 miesiącach modernizacji, zrujnowany przez lata basen przy ulicy Paderewskiego, odzyskał swój blask. 23 czerwca 2017 roku uroczyście oddano do użytku. Ten wyczekiwany, pełen atrakcji, nowoczesny obiekt z podgrzewaną wodą, już piąty sezon, zaprasza ostrowian do zabawy i wypoczynku.

POLECANE NEWSY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fafszyniak
1 rok temu

Odkąd PIS przejeło władzę, Ostrów jest piękniejszy i do tego mamy piękny basen. Dlatego dobrze zrobiłem, że głosowałem na jedyną słuszną partię PIS. Następne wybory też mają mój głos.

Swój
1 rok temu

Basen otwierają się chwalą a solanka nieczynna a takie korzyści dla zdrowia miała być. druga sprawa fontanny w parku miejskim nieczynne zatopione a nie pompują jak robili remont stawu to trzeba było zrobić tak jak są w parku Mickiewicza na stałe

2
0
Napisz co o tym sądziszx