Ojciec z synem gwałcili psy

Do bulwersujących i szokujących wyznań doszło podczas interwencji inspektorów ze Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals Kalisz. Otrzymali oni informację o głodzeniu psów, a syn gospodarz przyznał, że wraz z ojcem gwałcili psa.

Interwencja miała miejsce w Sośnicy k. Pleszewa. Po anonimowym zgłoszeniu inspektorzy udali się na miejsce gdzie stwierdzili obecność wychudzonego psa, bez dostępu do jedzenia i wody. Miał założony ciasny i krótki łańcuch. Z tego powodu miał wytartą sierść na szyi. Poprzedni pies został zagłodzony. Żyjącego jeszcze psa odebrano właścicielowi. Informację przekazano prokuraturze. Inspektorzy byli przerażeni i wstrząśnięci wyznaniem o gwałceniu psów.

Za czyn zoofilii grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sąd może orzec zakaz posiadania zwierząt przez 15 lat, a także nawiązkę w kwocie od tysiąca do 100 tysięcy złotych.

Zdjęcia z interwencji:

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

50 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
1 rok temu

JPRD jaka patologia masakra …

Krewiarz
1 rok temu

Przecież miał maseczkę

EdekKredek
1 rok temu

Kubioczka…. jaką ekipę?? Chyba tą z kreskówki „blok ekipa”, rozwalają mnie takie hojraki w internecie… weź odpal se tego swojego tik toka i podziwiaj pseudo celebrytów :p a co do tych brudasów z psami toż to zwykłe śmiecie są, narkomany ochlejgacie , ile trzeba mieć debilizmu w sobie aby psa gwałcić ??? Co to ma być?? Masakra…

Kubioczka
1 rok temu

Biorę ekipe i jade do nich. Poznam po tym wypierdzianym fotelu . Sąsiedzi nic nie mówili, tez powinni odpowiedzieć za zmowe milczenia.

dd
1 rok temu

media wszystko chłoną jak gąbkę i mnożą przez 3 a już na pewno nie pofatyguja się żeby sprawdzić fakty. Może gość na kacu opowiedział sobie „historyjkę”.

O.na
1 rok temu

Nie mam słów. 😒😒

.piops
1 rok temu

kmiot ze wsi – wiec co w tym dziwnego – bo kazdy rolnik postepowy sam zapladnia swe krowy

Do Bzi
1 rok temu

A co ma zoofilia do ateizmu? Chorzy ludzie i tyle.

Błękit Paryża
1 rok temu

Etam zaraz gwałty? Pijaki , alkoholiki sami nie wiedzą co gadają. Łby już mają kompletnie zryte od picia denaturatu.

Gimbo
1 rok temu

O to Ci Zwyrodnialcy co są Sympatykami Łowcy Pedofilii wśród sukienkowych tacy są lewacy

50
0
Napisz co o tym sądziszx