OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kolorowe atrakcje po rewitalizacji Śródmieścia

Kolorowe atrakcje po rewitalizacji Śródmieścia

Na ostrowskim deptaku rozpoczęło się uroczyste otwarcie zrewitalizowanego ostrowskiego śródmieścia. Były atrakcje dla dzieci, a także występy artystów.

Około godziny 14 rozpoczął się spacer pod przewodnictwem prezydent miasta i innych notabli.

Po chwili spadł przelotny deszcz, który zamaskował większość paskudnych, ciemnych plam na nowej nawierzchni położonej na deptaku. Niewątpliwie jest to, nie tylko symboliczalna plama, na całym przedsięwzięciu.

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
32 komentarzy
bieda
5 lat temu

Stęskniliśmy się za odgłosem aut na kostce brukowej….brawoooo klauny z urzedu miejskiego, i jeszcze brak fontanny do szczania

Jaga
5 lat temu

Wam w doopach zawsze źle. Jedźcie na rondo bankowe się stuknąć.

32
0
Napisz co o tym sądziszx
×