OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolorowe atrakcje po rewitalizacji Śródmieścia

Na ostrowskim deptaku rozpoczęło się uroczyste otwarcie zrewitalizowanego ostrowskiego śródmieścia. Były atrakcje dla dzieci, a także występy artystów.

Około godziny 14 rozpoczął się spacer pod przewodnictwem prezydent miasta i innych notabli.

Po chwili spadł przelotny deszcz, który zamaskował większość paskudnych, ciemnych plam na nowej nawierzchni położonej na deptaku. Niewątpliwie jest to, nie tylko symboliczalna plama, na całym przedsięwzięciu.

 

POLECANE NEWSY
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bieda
6 miesięcy temu

Stęskniliśmy się za odgłosem aut na kostce brukowej….brawoooo klauny z urzedu miejskiego, i jeszcze brak fontanny do szczania

Jaga
6 miesięcy temu

Wam w doopach zawsze źle. Jedźcie na rondo bankowe się stuknąć.

obserwator
6 miesięcy temu

Jak widać pan redaktor kamerę nie tylko kierował tam gdzie kolorowo i tłumnie, jak zrobiła to kablówka. Widzimy i uschnięte czy usychające roślinki, widzimy też wielkie plamy po oleju na tych wspaniałych płytkach. Podobno miasto kupiło maszynę do mycia tych płytek. Oleju nie bierze? Czy tylko chodziło o te flagi, baloniki, bańki mydlane i tani blichtr? Tandeta do której rządząca pani powoli przyzwyczaja mieszkańców.

Damian
6 miesięcy temu

Rewitalizacja i jeszcze wincy bruku. Następny etap rewitalizacji to będzie zakaz poruszania się autami w centrum na korzyść dorożek konnych. Nagle się okaże, że kolega władzy ma stadninę, a pięciu innych kolegów jest woźnicami 🙂

👀🙈💩🤮
6 miesięcy temu

Caryca Klimkowo ubrana jak wieśniara i wiejskie jej gnojobiegi , w sam raz na paradę wieśniaków się ona nadaje.

do oPserwatora
6 miesięcy temu

Ale nowe flagi miasta produkcji urzedu miejskiego nadały rumieńca imprezie, zwłaszcza od czerwonej strony. Od razu widać kto organizuje. Może być syf, ale pięknie, kolorowo i z przytupem.

kierowca
6 miesięcy temu

położenie bruku na Gimnazjalnej i przy dawnym PDT to szczyt głupoty – jadąc tam autem, trzesie sie nie tylko cały kokpit,ale i pasażerowie ……

ErikBalling
6 miesięcy temu

Klimek ubrała sie,w „gajer” jak Benny Frandsen z Gangu Olsena : marynara i portki w „pepitke”

Raz sierpem raz młotem czerwoną
6 miesięcy temu

Jeden wielki syf. Kto odebrał układanie płyt. Kwietniki… W normalny dzień pełne petów, nawet trafią się psie kupy. Totelnie zmarnowane pieniądze które musimy spłacać, później nasze dzieci.

Gacek
6 miesięcy temu

Kiedy babo naprawisz Reymonta, Limanowskiego przy Alejach? Po co robiłaś remont dobrego asfaltu na Matejki? Jeździsz po Ostrowie wogóle? Skrzyżowanie Aleje z Raszkowską jedź tam o 14.45 to, co zrobiliście z organizacją ruchu to kpina, to jest ekologia- stanie pojazdów w korkach?

Last edited 6 miesięcy temu by Gacek
32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x