OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Masz ochotę na imprezę w plenerze? Rząd PiS zastawił pułapkę

Nieskrywana radość i optymizm pojawił się po ogłoszeniu przez rząd Prawa i Sprawiedliwości o odmrożeniu branży rozrywkowej. Mowa o koncertach i podobnych przedsięwzięciach. Uwierzyliście im?

Z opublikowanego rozporządzenia wynika, że imprezy typu koncerty mogą zostać zorganizowane dla raptem 250 osób. Rząd jednak pozwoli by więcej osób mogło wziąć udział, pod warunkiem, że będą zaszczepieni. W ten oto sposób szczepienia przeciwko COVID-19, będące nadal warunkowo dopuszczone do użycia i tym samym spełniające kryteria eksperymentu medycznego są niejako narzucane, jeśli chcecie normalnie korzystać z życia.

Według konstytucji nikogo nie można zmusić do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, dlatego rząd PiS rzuca kłody pod nogi, udając, że normalność powróciła.

Gdyby tego było mało, to po 14 miesiącach przerwy od organizacji imprez, organizatorzy nie będą mogli oferować usług gastronomicznych. Często był to ważny zastrzyk finansowy przy spinaniu budżetu imprez plenerowych.

Absurd polega też na tym, że na stadionie piłkarskim może być nawet 20 tysięcy osób, a obok w parku raptem 250 uczestników wydarzenia kulturalnego. Jak widać po organizowanej loterii to kolejna próba nakłonienia młodszych obywateli do przyjęcia testowanego wciąż preparatu.

POLECANE NEWSY
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Pawła
5 miesięcy temu

Co miałby autor napisać? Że wydano wielkie pieniądze każdego z nas na bezsensowne kosztowne szczepionki i również kosztowne naganianie do szczepień przez celebrytów? Pisząc o eksperymencie to i tak wg mnie jest eufemizm, ale eksperyment w zasadzie ma jakiś uzasadnienie – po eksperymencie można wyciągnąć jakieś wnioski, jak na kogo wpłynęła szczepionka, to może być interesujące dla naukowców. Rzekłbym więc że autor bardzo przychylnie napisał o pisowskich decydentach:)

Paweł
5 miesięcy temu

I już mi się artykuł nie podoba… zgadzam się co do tego, że absurdem jest ograniczanie ilości osób na koncertach, kiedy na stadionie może ich przebywać 20tys.
Natomiast pisanie o szczepieniu jak o eksperymencie medycznym jest zbyt stronnicze i nieprofesjonalne. Każdy ma prawo do własnej opinii ale media powinny pozostać bezstronne i nie narzucać swojego zdania…

Och Karol
5 miesięcy temu

Prędzej czy później znajdą się psiory w pierdlu. NIK wystawił im już laurkę. Niedzielski, Szumowski to ciemne typy polskiej służby zdrowia. Ich miejsce jest również w pudle.

Fafszyniak
5 miesięcy temu

Tylko PIS. Głosowałem i nie żałuję.

Michał
5 miesięcy temu

Jeśli się wsłuchać i zastanowić to na koncert może przyjść nieograniczona ilość ludzi, plus 250 osób niezaszczepionych. To jest prawdziwa segregacja a nie znoszenie obostrzeń.

Władek
5 miesięcy temu

Covid, kościół, szczepienia =debilizm

Do Do chłopie
5 miesięcy temu

Chłopie, to poczytaj sobie ilu ludzi się już przekręciło w tym Izraelu. Tylko z mediów TV się tego nie dowiesz, wiedzieli co robią jak przekazywali media w ręce szarlatanów pokroju Soroza i spółki.

traktorzysta
5 miesięcy temu

Na koncerty nie chodzę. Również na pielgrzymki, pochody, imprezy rodzinne i procesje. Szczepił się nie będę. Chyba mnie zmuszą.

WaldemarRączka
5 miesięcy temu

Na koncerty, imprezy chodzi ok 1% populacji ludzkiej, więc opowiadanie o „normalnym” życiu i narzucane czegokolwiek to istna głupota.

Obywatel
5 miesięcy temu

Jak powiedział przy kielichu Kaczor ;-)) wystarczy 20% społeczeństwa przekupić za ich własne pieniądze a zrobimy z nimi co chcemy. Nawet ten z wąsikiem po zachodniej stronie nie wpadł na taki szatański i przestępczy pomysł. Bawmy się bo życie jest zbyt krótkie, żeby chodzić na smyczy.

32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x