Obfity Lany Poniedziałek na Piaskach

Ostrowskie Piaski uczciły Lany poniedziałek tradycyjną „bitwą na wiadra”. Każdy kto chciał się poczuć jak za dawnych lat, mógł przyjść na plażę i spuścić wodny łomot innym osobom lub samemu zostać zlanym do dosłownie ostatniej suchej nitki. Na miejscu było dość wietrznie, ale nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Zobaczcie sami.

POLECANE NEWSY

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kermit
1 rok temu

…próbuje zrozumieć sens polewania się wodą w wodzie … Haha

JJaa
1 rok temu

Sezon zakończony. Cellulit zredukowany to teraz czas rozpocząć sezon opalania się w stringach!!! Bez maseczek brak odpowiedzialności za drugiego człowieka a w szczególności za osoby z najbliższej rodziny, domowników – żałosne !!!

****** *** **
1 rok temu

Och, jaka „świetna zabawa”, „namiastka normalności”……. – dajcie tam przedszkolaka to popuka się po głowie.

Bolo
1 rok temu

Odpowiedzialność w tych ciężkich czasach, aż bije ze zdjęć!!!

środa
1 rok temu

co za plebs……..to trza mieć nawalone ….

Marcin
1 rok temu

Super plaza pozdrawiam

Zelik
1 rok temu

Panda pedalów , większość z nich znam , na codzień w stringach chodzą a tutaj napinka .. Tylko ich kolegi Bidronia brakuje

Weteran
1 rok temu

Czytając te wszystkie wypociny typu gdzie maseczki, gdzie dystans, gdzie policja można wnioskować że ludzie którzy to piszą są uzależnieni od dyktatury. Lubią być krótko trzymani. Ja już to przechodziłem w latach 80 – tych i mi wystarczy. Jak ktoś domaga się izolacji to zapraszam do rezerwatu. A nam normalnym dajcie spokojnie żyć.

Do Andrzej
1 rok temu

Zgadza się. Dla służby zdrowia teraz liczy się tylko covid. Powinni zwracać składkę na służbę zdrowia. A ci wszyscy szczekacze covidowi niech sami już się ustawiają w kolejce na testy bo miejsca zabraknie. Ludziom zupełnie rozum odebrało.

Do Grabarz i Lockdawn wsadzić na....
1 rok temu

Poczytajcie sobie ludzie przepisy. W parkach, bulwarach i na plażach maseczki nie obowiązują.

34
0
Napisz co o tym sądziszx