OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Piaski czekają na kibiców!

Dziś reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na mundialu w Rosji. Jej przeciwnikiem będzie zespół Senegalu. Kibicujmy wspólnie na ostrowskich Piaskach!

+

Zielona Przystań na ostrowskich Piaskach stanie się areną wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Świata.

– Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na Piaski, by wspólnie kibicować naszej reprezentacji. Rozpoczynamy o godzinie 17.00. Dwa lata temu, podczas Mistrzostw Europy, były to wspaniałe momenty tak polskiej reprezentacji, jak i nas – kibiców. Wierzę, że dziś uda się nam powtórzyć tę atmosferę – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Podczas meczów polskiej reprezentacji do dyspozycji kibiców będzie duży telebim, a dodatkowo telewizor przy barze. Czynna będzie także altana grillowa. Na kibiców czekają też konkursy, w których do wygrania będą gadżety związane z mistrzostwami.

Kolejny mecz, z Kolumbią, Polacy rozegrają 24 czerwca o godzinie 20.00, a trzecie grupowe spotkanie, z Japonią, 28 czerwca o 16.00. Podczas spotkań o bezpieczeństwo kibiców zadba ochrona oraz służby medyczne.

– Liczę na ogromne emocje, które wraz z mieszkańcami Ostrowa będziemy mogli wspólnie przeżywać na ostrowskich Piaskach. Zakładamy biało – czerwone koszulki, szaliki i wspólnie kibicujemy naszym! – dodaje prezydent miasta.

Mecze polskiej reprezentacji:

19.06.2018 r., godz. 17.00, Polska – Senegal,

24.06.2018 r., godz. 20.00, Polska – Kolumbia

28.06.2018 r., godz. 16.00, Polska – Japonia.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K1
2 lat temu

Tak to wygląda w realu z piłką nożną,jak i polską koszykówką !!! Miernoty w kraju kozłują lub kopią,kibole się masturbują byle jakim sukcesem na lokalnych boiskach a jak jadą na imprezy wyższej rangi za granicę – dostają lanie i do domu !!! Dopóki kibole,prezesi klubów będą faworyzować ,,pseudo – gwiazdy,, – płacąc astronomiczne kwoty za widowisko miernot w imię lokalnych ambicji – to będzie bagno ! Po co się mają męczyć na imprezach zagranicznych,męczące treningi,rygor itp.skoro pełną i pewną michę mają w klubach ! Jacy kibole taka reprezentacja !

qq
odpowiada  qq
2 lat temu

No i się potwierdziło. Wystarczy ośmieszania. Nie umiemy grać w piłkę, wiec po co się pakujemy tam gdzie nas na to nie stać??? Cały skład do wywalenia, kasę im zabrać i do widzenia. Strata czasu na kolejny mecz Polski. Lepiej sobie inaczej czas zorganizować (bez stresu). GAME-OVER

qq
2 lat temu

Norma, – nasi to nie umieją grać. Ciągle to udowadniają. A mimo to, ludzie wierzą, że potrafią wygrać. Flagi wystawiają itp. Nie wygramy żadnego meczu, a i tak na koniec będzie tekst (zresztą jak zwykle) “…nic się nie stało”. Tempo/taktyka/zaangażowanie gry na poziomie dziecka w przedszkolu lub gorzej. Niech zarabiają od jakości gry to się okaże, że nie będzie chętnych do gry w piłkę.

xyz
2 lat temu

Te wszystkie strefy mogą mieć krótki żywot, dzisiaj duży krok w kierunku takiego rozwiązania zrobili nasi kopacze. Od iluś już lat testują takie oto rozwiązanie – czy można wygrać mecz nie oddając strzału w światło bramki, dzisiaj przez połowę meczu to testowali, potem było niewiele lepiej.

kibic
2 lat temu

No i pierwszy mecz przegrali bo nie było
hasła 1 sekretarza :”pokaż pazurki”.

diogenes
2 lat temu

Czas to pieniądz, ale zwykle nie nasz.
To głupota gapić się w goniących za piłką, jak inni nasz czas zamieniają na nie nasze pieniądze.

kibic Senegalu
2 lat temu

Hurrrra 1:0, strzelił Cionek !

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x