Bezpłatne koncerty na Dzień Kobiet

Udostępnij
Tweet

Kolejny raz mieszkanki Ostrowa Wielkopolskiego będą mogły skorzystać z zaproszenia na szczególne koncerty z okazji Ich święta. W tym roku wystąpi na scenie OCK wspaniały kwartet młodych śpiewaków operowych Leonvoci oraz ukraińska diwa Ivana Komarevich.

+

– Niestety ze względu na zmniejszenie przez radnych pieniędzy na kulturę możemy Wam zaproponować dwa, a nie – jak dotychczas – trzy koncerty. Odbędą się one w piątek, 9 marca, o godz. 17.30 i 20.00. – informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

Bezpłatne zaproszenia będzie można odbierać w kasie OCK w czwartek, 22 lutego, od godz. 16.00. Jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie dwa zaproszenia.

Do zobaczenia na koncertach!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poseł został potrącony
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Opozycjonista totalny
5 lat temu

Gdyby Pani Prezydent zatrudniła miejscowych artystów, to koncertów mogłoby być o wiele więcej chociaż nie wiem czy nie zostałaby oskarżona przez podpułkownika i radnych PO o nepotyzm. https://www.youtube.com/watch?v=6tZJ_5OBjRA

Maria
5 lat temu

Grażyna ma rację. A może jakiś dziennikarz pofatyguje się i policzy przy okienku ile osób otrzyma bilety ? No i sprawdzi , gdzie się podziały pozostałe.

Grażyna
5 lat temu

O ile mnie pamiec nie zawodzi to w tamtym roku byla kilomertowa kolejka i ci na poczatku dostali bilety , reszta odeszla z kwitkiem

13
0
Napisz co o tym sądziszx