Giełda samochodowa przy Witosa

Udostępnij
Tweet

Od 11 marca, na terenie targowiska przy ul. Witosa, spółka Targowiska Miejskie S.A. organizować będzie giełdę samochodową. Pomysł spółki skierowany jest do mieszkańców, którzy chcą sprzedać lub kupić samochód, a dzięki nowej giełdzie, nie będą musiały jeździć do innych miast.

+

Korzystanie z niej będzie bezpłatne.

– Rynek samochodów używanych jest dość rozwinięty, ale w każdym miejscu są pobierane jakiegoś typu opłaty np. w komisach, na wystawach, giełdach, targach itp. – mówi Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskie. – Pojazdów tego typu jest coraz więcej. Nasza oferta jest skierowana głównie do mieszkańców okolicy, którzy nie chcą ponosić tego typu opłat, a przy okazji zaoszczędzą czas na dojazdy oraz koszty zużycia paliwa.

Prezes Ewa Psztyr zaznacza, że spółka dysponuje odpowiednim potencjałem, który chce przy okazji otwarcia giełdy samochodowej wykorzystać. Do targowiska przy ul. Witosa, gdzie będzie mieścić się giełda, jest dogodny dojazd, znajduje się zaplecze sanitarne oraz duży, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy i prezentować je pod sprzedaż. Można będzie także przed zakupem testować samochody bezpośrednio na placu. Co ważne, przy targowisku znajduje się parking dla osób, które przyjadą na giełdę oglądać samochody.

Giełda będzie czynna w każdą niedzielę miesiąca w od 7.00 do 14.00.

– Zapraszamy wszystkich do nieodpłatnego korzystania z giełdy w każdą niedzielę na terenie parkingów położonych bezpośrednio wzdłuż ogrodzenia przy ul. Witosa, usytuowanych przed pawilonami handlowymi – podsumowuje Ewa Psztyr

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
5 lat temu

Bezpłatna… Ciekawe dla kogo… Koszt 12zl. Samochodów może z 5 na placu… Jest godzina 8:30…

adbas
6 lat temu

I wypaliła, około 10 byłem świadkiem transakcji (może pierwszej). Została sprzedana srebrna Toyota Yaris pierwszej generacji.Gratulacje!
Mam jedno zastrzeżenie do większości sprzedających. Powinni podawać sugerowaną cenę. Znaczna większość miała zamiast kwoty wpisane „do uzgodnienia”. To wygląda tak samo kretyńsko jak na FB słynne „cena na PRIV” a to dla kupujących jest nie od dziś odstręczające.

Ostrowianin
6 lat temu

Z giełda fajny pomysł. Pogoda dopisała, pobierano opłatę targową w wysokości 2PLN, troche organizacja całej giełdy nie do końca przemyślana. Ale pomysł powinien się przyjąć.

Evdbh
6 lat temu

Super

Evdbh
6 lat temu

Strzał w 10 siatkę z giełdą

2
6 lat temu

A jaj mam takie pytanie. W którym miejscu mozna bedzie zaparkować autem którym sie przyjechało na targ? Rozumiem że giełda bedzie wewnątrz, tam gdzie parkują handlowcy i kupujący. Jakiś, nowy parking bedzie czy po prostu nie macie pomysłu na ten stan rzeczy?

obatel
odpowiada  2
6 lat temu

Ostatnio pisali ze miejsce na samochody do sprzedania będzie przy parkingu wzdłuż ul. Witosa…

ramzes wędzony
6 lat temu

Tak najlepiej. Wszystko od razu jest złe , zle zrobione i nic w Ostrowie nie mozna…………..

maria
6 lat temu

oh co krytykantów manipulantów zobaczymy czas pokaże a co do liczników to ja mam vw polo rocznik koniec 2000 – 162 tys i chodzi bez zastrzeżeń był kupiony z salonu w kaliszu i narazie nimam zamiaru zmieniać

zwolennik po
6 lat temu

Pomysł godny pochwaly powinna byc reklama na bilboardach w miescie z napisem ZMIENIAMY OSTROWEK DLA CIEBIE

Do obywatela
6 lat temu

Rozbawiles mnie tym stwierdzeniem ze jak w Ostrowie kupisz auto na POS to bedzie cacy.

43
0
Napisz co o tym sądziszx