OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wjechała na wózku inwalidzkim na lodowisko

Martyna bardzo chciała skorzystać z nowego ostrowskiego lodowiska. Zadanie to było dość mocno utrudnione z uwagi na fakt, że porusza się na wózku inwalidzkim. Jej mama, pani Ewelina, poprosiła miasto o pomoc w zrealizowaniu marzenia. Udało się!

+

Zorganizowano dość prostą konstrukcję, która umożliwiała sunięcie wózka inwalidzkiego po tafli lodu. Miejski prototyp przeszedł testy na żywym organizmie. Martyna mogła sunąć po lodzie siedząc we własnym wózku.

– Dla nas to wyjątkowe chwile i tym bardziej jesteśmy wdzięczne, że przełamujemy pewne bariery i zamiast ograniczeń – szukamy możliwości. Podziękowania również dla Pana Artura Kołacińskiego, który pomógł nam w organizacji tego „przedsięwzięcia”.” – napisała mama Martyny w podziękowaniu dla miejskich urzędników.

– Bardzo się cieszę, że także Martyna mogła dobrze bawić się na ostrowskim lodowisku. Nie jest to nasze ostatnie słowo w tej dziedzinie, ponieważ wiem, że trwają prace nad kolejnym pomysłem, do którego powstania posłużą wnioski z wczorajszej próby. Zamiast ograniczeń – szukamy możliwości! – odpowiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
IWO
3 lat temu

Byłam tam i widziałam jak sunie po lodzie.Brawo! Trzeba przełamywać bariery, wszyscy mamy prawo do szczęścia. Zgadzam się w pełni z komentarzem “…” , warto było wydać te pieniądze, choćby dla tej jednej chwili.Martynko tak trzymaj! Do zobaczenia na lodowisku.

koko
3 lat temu

Martyna pozdrawiam jesteś szalona dziewczyno tak trzymać

melania
3 lat temu

super !!!

...
3 lat temu

No i widzicie hejterzy? Choćby dla tej jednej chwili(mam nadzieję,że nie ostatniej)warto było wydać te pieniądze. Brawo

Forest
3 lat temu

Brawo jeszcze raz brawo

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x