24-latek włamał się do mieszkania

Kara do 15 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mężczyźnie. Jak wynika z zebranego przez policjantów materiału, mężczyzna na terenie powiatu ostrowskiego, poprzez wyłamanie okna, dostał się do wnętrza mieszkania. Jego łupem padła złota biżuteria i pieniądze.

+

We wtorek, 5 września policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Z ustaleń policjantów, wynikało że sprawca poprzez wyłamanie okna, dostał się do wnętrza domu. Jego łupem padły pieniądze i złota biżuteria. Wstępnie pokrzywdzona wyceniła straty na 8 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali również świadków. Policjanci cały czas gromadzili materiał dowodowy, który przyczynił się do ustalenia i zatrzymania już następnego dnia sprawcy tego przestępstwa.

24-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Wkrótce odpowie przed sądem. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne czyny. Teraz 24-latek odpowie w warunkach recydywy, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
parafianin
6 lat temu

Pewnie kmieciu na przepustce byl albo banan lub orzech.smieszne złodziejaszki

cxx
6 lat temu

To kto to był?Ktoś z Wysocka?

Świeczkowy
6 lat temu

Ja bym go nie zamykał, bo np. taki sędzia Tuleleja może wydać wyrok zapłacenia np. 100 tysięcy dla skazanego za niesmaczne jedzenie albo za niewygodną celę.

Jola
6 lat temu

Ja pie… grozi mu 15 lat za włamanie a dzisiaj w radiu mówili że za gwałt na dziecku ma grozić 5 do 8 lat.

T.
odpowiada  Jola
6 lat temu

To i Tak wysoka kara. Zazwyczaj jest przeniesienie Do innej parafi.

Monti
odpowiada  Jola
6 lat temu

Polskie chore prawo…

kszysio
odpowiada  Jola
6 lat temu

100% Racji Ja jestem też za tym aby Więzieniem karać Pracodawców za celowe opóźnianie lub nie wypłacenie wynagrodzenia za prace a takich jest dużo

AntyPO AntyKOD
6 lat temu

Jak czytam że gostek to recydywista to aż krew mnie zalewa. Ktoś kto siedział w pace to nigdy sie nie zmieni, no chyba że na gorsze. Kryminalista degeneratem pozostanie, obojetnie Czy siedział za włamanie czy narkotyki. Takim powinno odbierać sie wszelkie prawa. Po wyjściu z paki powinni iść pracować po 12 godzin dziennie za 1000 miesiecznie. W kamieniołomach. Codzienny dozór policyjny, Testy na dragi i alkohol. Taki degenerat nie powinien już mieć nigdy kontaktu z normalnymi ludźmi tylko z takimi samymi menelami jak on.

Ten kraj to d*pa i kamieni kupa - Minister
odpowiada  AntyPO AntyKOD
6 lat temu

Masz u mnie plusa już za sam pseudonim 😉

.poirytowany
odpowiada  AntyPO AntyKOD
6 lat temu

Taki ktoś jak ty z pokręcona psychika też powinien byc izolowany od zdrowych ludzi najlepiej razem z Macierewiczem w jadnej celi .Poprypańców jadnak nie brakuje jak nie z pisu to z po .

10
0
Napisz co o tym sądziszx