Nie żyje 19-latek. Włożył do ust odpaloną petardę

Udostępnij
Tweet

Wiele wskazuje na to, że 19-latek popełnił samobójstwo w nietypowy sposób. Mieszkaniec podkaliskiej wsi Brzeziny włożył sobie do ust odpaloną petardę. Jej wybuch spowodował poważne obrażenia. Wezwane na miejsce służby ratownicze podjęły próbę reanimacji. Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Michałkowie. Wysiłki lekarzy okazały się bezskuteczne.

+

 

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Esteta
6 lat temu

Czy (usunięto ze względu na kolor) jest normalne ? Przecież (usunięto ze względu na smak) , a przy tym (usunięto ze względu na kształt). Co na to (usunięto ze względu na zapach)?

Niepalący
6 lat temu

Przedwczoraj oglądałem w telewizji śmierć lesbijki która pomyliła paralizator z wibratorem i tak myślę czy nie nastąpiła pomyłka C****ara z petardą.

Katia
6 lat temu

Chłopak najwyraźniej miał tak duże problemy,że nie umiał sobie z nimi poradzić,może myślał,że już nic mu nie pomoże ani nikt, ludzie tacy są..życie dla nich nie ma sensu twierdzą,że już na prawdę nie ma nadzieji na jakiekolwiek rozwiazanie,calkowoite wyjście z tego problemu.
Mimo tego walczmy do końca i nie poddawajmy się.
Życie jest na prawdę pięknie,piękne wtedy, kiedy ludzie nawzajem się wspierają i pomagają sobie.

Żeby tylko w niebie miał dobrze.Niech spoczywa w pokoju.

gosc
6 lat temu

Teraz strach umierać, bo ci jacyś nieszczęśnicy zjadą po całości w necie…Poza tym kondolencie dla rodziców, choć tak naprawdę nie wiadomo na 100% czy chłopak chciał ponieść śmierć. Dużo się oglądało np. na youtubie jak ktoś sobie petarde do ust wkłada i odpala. Pytanie tylko jaka to była ta petarda…

kefir
6 lat temu

Przeżyłem samobójstwo w rodzinie. Przeżyłem i samobójstwo przyjaciela. Nie znałem tego chłopca ale tak bywa. Niepotrzebnie. Grubo przedwcześnie. Po śmierci tak nienormalnej to jest tylko żal. Sam tu piszę często gęsto coś tam, może nie zawsze mądrze. ale nie piszcie takich tekstów złych. Wy też umrzecie. Wszyscy. Ty też.

fg87
odpowiada  kefir
6 lat temu

widze ze masz problem gościu ze soba

37
0
Napisz co o tym sądziszx