Nie żyje 19-latek. Włożył do ust odpaloną petardę

Wiele wskazuje na to, że 19-latek popełnił samobójstwo w nietypowy sposób. Mieszkaniec podkaliskiej wsi Brzeziny włożył sobie do ust odpaloną petardę. Jej wybuch spowodował poważne obrażenia. Wezwane na miejsce służby ratownicze podjęły próbę reanimacji. Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Michałkowie. Wysiłki lekarzy okazały się bezskuteczne.

+

 

 

CZYTAJ  "Za parowozownią" oddane do użytku

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Esteta
5 lat temu

Czy (usunięto ze względu na kolor) jest normalne ? Przecież (usunięto ze względu na smak) , a przy tym (usunięto ze względu na kształt). Co na to (usunięto ze względu na zapach)?

Niepalący
5 lat temu

Przedwczoraj oglądałem w telewizji śmierć lesbijki która pomyliła paralizator z wibratorem i tak myślę czy nie nastąpiła pomyłka cygara z petardą.

Katia
5 lat temu

Chłopak najwyraźniej miał tak duże problemy,że nie umiał sobie z nimi poradzić,może myślał,że już nic mu nie pomoże ani nikt, ludzie tacy są..życie dla nich nie ma sensu twierdzą,że już na prawdę nie ma nadzieji na jakiekolwiek rozwiazanie,calkowoite wyjście z tego problemu.
Mimo tego walczmy do końca i nie poddawajmy się.
Życie jest na prawdę pięknie,piękne wtedy, kiedy ludzie nawzajem się wspierają i pomagają sobie.

Żeby tylko w niebie miał dobrze.Niech spoczywa w pokoju.

gosc
5 lat temu

Teraz strach umierać, bo ci jacyś nieszczęśnicy zjadą po całości w necie…Poza tym kondolencie dla rodziców, choć tak naprawdę nie wiadomo na 100% czy chłopak chciał ponieść śmierć. Dużo się oglądało np. na youtubie jak ktoś sobie petarde do ust wkłada i odpala. Pytanie tylko jaka to była ta petarda…

kefir
5 lat temu

Przeżyłem samobójstwo w rodzinie. Przeżyłem i samobójstwo przyjaciela. Nie znałem tego chłopca ale tak bywa. Niepotrzebnie. Grubo przedwcześnie. Po śmierci tak nienormalnej to jest tylko żal. Sam tu piszę często gęsto coś tam, może nie zawsze mądrze. ale nie piszcie takich tekstów złych. Wy też umrzecie. Wszyscy. Ty też.

fg87
odpowiada  kefir
5 lat temu

widze ze masz problem gościu ze soba

Krzysztof the Cat
5 lat temu

Za darem jakim jest życie dane od Boga ustawiają się kolejki, każdy kto dostał szanse powinien dbać i szanować życie , czym jest te 80, 90 a czasami nawet 40 lat w stosunku do wieczności – chwilą, którą trzeba brać pełnymi garściami. Smutne jest to, że kolejka jest nie tylko przy bramce życie, ale i śmierć. Oczywiście tam obsługa działa sprawniej, można last minute – samobójstwo i koniec. Tylko z tej podróży już nie ma powrotu

Ch3m1k
5 lat temu

Po prostu nie mial pomysłu na życie, lepiej tak niz miałby kogoś innego zabić ..

xxx
5 lat temu

Szkoda chłopaka a nie mi oceniać jakie miał problemy i czy były warte tego czynu.On sam wie i zabrał je do grobu.Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

Ona
5 lat temu

Nie rozumiem jak można sobie robić żarty z takiej tragedii. Współczuje rodzinie. Widocznie chłopiec miał problemy…..szkoda że Ci którzy teraz tak głupio komentują nie pomogli koledze!!! Zastanówcie się sami nad sobą bo każdy z nas kiedyś odpowie za swoje czyny

Gość
5 lat temu

Nie usprawiedliwiam jego zachowania, samobójstwo to samobójstwo bez względu na to w jaki sposób to ktoś robi, ale jak można oceniać osobę jeśli się go nie znało, obrażać zmarłego. To jest ohydne, co jeśli ktoś z Waszej rodziny by to zrobił? też byście tak pluli?! Nie szanujecie Go to uszanujcie rodzinę!

37
0
Napisz co o tym sądziszx