50-latek z naszego regionu utonął w Bałtyku

Udostępnij
Tweet

50-letni kaliszanin utopił się w morzu. Na plaży w Pobierowie lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do tragedii na plaży w Pobierowie doszło dziś 24 lipca po godzinie 13:00 – podaje Kalisz 112 (https://www.facebook.com/Kalisz112/)

+

50-letni mężczyzna kilka minut przebywał pod wodą. Po wyciągnięciu go na brzeg, została podjęta reanimacja przez ratowników WOPR. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

„Lekarz który przybył na miejsce stwierdził zgon poszkodowanego” – informuje Elżbieta Sochanowska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Mężczyzna, który zmarł na plaży w Pobierowie to mieszkaniec Kalisza. Nad morzem przebywał wraz ze swoim synem.

„Kiedy wszedł do wody, na strzeżonym kąpielisku, stracił przytomność. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowany mieszkaniec Kalisza miał rozległy zawał i to było przyczyną śmierci” – dodaje Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik prasowy policji w Gryficach.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kierowcy już byli myślami na długim weekendzie?
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
joanna
6 lat temu

bylam na tej plazy i widzialam helikopter..nszkoda czlowieka… 🙁

suzuki
6 lat temu

Jak byłem dzieckiem to uczono mnie że wchodzimy do wody na wysokość kolan, następnie nabieramy wodę do rąk i masujemy nią okolice serca, żadnych gwałtownych zmian temperatury dla organizmu , kilka lat temu w Kołobrzegu utopił się nasz kierowca z PKS przeżył szok termiczny .

wczasowicz
6 lat temu

Wcale się nie dziwię ze ten ś.p.Pan miał zawał. Po kilkudziesięciu minutach w słońcu nasze ciało jest rozgrzane i po wejściu bez przygotowania do wody reakcjemogąbyć różne…Bałtyk ma 17 stopni więc rozległy zawał to reakcja na nagłązmianętemperatury a przy” możliwe jakiejś wadzie serca scenariusz wygląda właśnie tak”….

bolek
6 lat temu

szkoda człowieka …

Karol
6 lat temu

Dzisiaj na morzu jest wiatr 6w skali B i czerwone flagi.Jak można być tak bezmyślnym. …

Pener z Nowotki
odpowiada  Karol
6 lat temu

Jeleniu jestem nad morzem i nie ma żadnych czerwonych flag to primo, secundo pisze jak byk że facet miał zawał więc o czym piszesz amebo?

Pani
odpowiada  Pener z Nowotki
6 lat temu

Ty primo secundo .Tu jest Polska.Jak siedzisz na plaży we Włoszech to się nie udzielaj.

Karolina
odpowiada  Karol
6 lat temu

To było wczoraj nie dzisiaj .

Ja
6 lat temu

🙁

9
0
Napisz co o tym sądziszx