Uczeń potrącił uczennicę na Wojska Polskiego

Ulica Wojska Polskiego w Ostrowie Wlkp. jeszcze należy do dość niebezpiecznych. Zwłaszcza przy przejściu dla pieszych na wysokości Zespołu Szkół Usługowych. Stosunkowo często dochodzi tu do potrąceń. Winnymi najczęściej są kierowcy, choć i piesi zachowując zasadę ograniczonego zaufania niejednokrotnie mogliby uniknąć przykrych skutków potrącenia.

+

Młody kierowca z Alfy Romeo – uczeń 3. klasy Zespołu Szkół Zawodowych miał wyjeżdżać dynamicznie ze szkolnego parkingu przy ZSU. Według świadków zdarzenia, na środku jezdni potrącił młodą uczennicę, również z tej szkoły. Kolega kierowcy tłumaczył, że do zdarzenia doszło około 10 metrów przed przejściem dla pieszych. Dodatkowo kierowca nie posiadał przy sobie dokumentów od samochodu.

CZYTAJ  Ford roztrzaskany po kontakcie z renault

51 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
uuuu
5 lat temu

Nadal jezdzi idiota jak swir

tom
5 lat temu

Jacus a tobie kupa poszla i zza kompa cwaniakujesz sraczka z cibie

xxxx
5 lat temu

Niech z gowniarzem cos zrobia

jacek
5 lat temu

audi prostaku wszędzie cię pełno

do jacus
odpowiada  jacek
5 lat temu

Trzymaj jezor bo cie w koncu dojade parowko ciepla

audi s
5 lat temu

mam juz jego rejestracje i zglosilem na policje

tom
odpowiada  audi s
5 lat temu

Popieram moze oni z lepkiem zrobia porzadek

audi s
5 lat temu

alfa romeo to najwieksze kmioty, tanie auto to wies kupuje i szpanuje jakby mieli bmke lub audice

TIROWIEC KAMILEK
5 lat temu

Widział tego chłopaka jak stał n
a rogu Wróblewskiego a Poniatowskiego wyglądają jak taki śmieć

tom
5 lat temu

Gowniarz jakich wielu

świadek
5 lat temu

może warto pomyśleć, potrącono dziewczynę, sprawca nadal pali gumy na parkingu . który nie należy do zsu tylko do ZSTE,, redakcja nw swoim artykule pisze tak jakby to dotyczyło ucznia i parkingu z ZSU, komentatorzy piszą o sprawie, a gdzie prawda …. rzeczywistość odbiega niestety od prawdy sprawca uczeń ZSTE nadal stanowi zagrożenie dla osób w ruchu drogowym, a;e sensacja wartość nadrzędna , a prawda coś bardzo nieprzyjemnego dla wszystkich łącznie z redakcją , za chwile to wszyscy będą winni tylko nie sprawca… do czego zmierzamy do sensacji czy prawdy?

pos
odpowiada  świadek
5 lat temu

Nie zgadzam się z wypowiedzią ponieważ palenie gumy na parkingu nie było bezpośrednią przyczyną wypadku ale za to przechodzenie nie po przejściu dla pieszych to już owszem. Dlatego mandat za spowodowanie kolizji powinna dostać piesza czyli to piesza jest sprawcą kolizji a kierowca samochodu co najwyżej może być sprawcą nadmiernej emisji trujących substancji do środowiska w skutek palenia gumy na parkingu. Prosił bym dorosłych ludzi o odrobinę odpowiedzialności za swoje czyny a nie szukanie winy w postaci dźgła w oku z pomocą lupy albo nawet i w niektórych przypadkach mikroskopu u innych podczas gdy ewidentnie we własnym tkwi wystająca na pół metra belka której naprawdę można nie zauważyć gdyż jest tak wielka że przysłania widok na cokolwiek.

Ela
5 lat temu

wszyscy którzy komentują to są ciągle te same osoby ktore komentuja kazdy post o mlodych ludziach ktorzy maja wypadki, ludzie ogarnijcie sie bo juz sie nie da czytac waszych każdych i tych samych komentarzy plujacych jadem i zazdrością, weźcie się wszyscy za swoje sprawy bo juz wczesniej tez to gdzies pisałam każdy aby ocenia innych a nie patrzy na siebie jakim to super jest kierowcą. Codziennie się czyta o jakimś wypadku więc jest pełno takich kierowców kto wie może i wy będziecie kiedyś w nim uczestniczyc i obyscie nie zabili kiedys człowieka tym przechwalaniem że wy nie mieliście wypadków bo takich jak wy jest pełno. Wina zawsze lezy po dwóch stronach

Makówa
odpowiada  Ela
5 lat temu

Ela – zanim następnym razem opublikujesz takie głupoty, to najpierw przeczytaj co napisałaś. Tych twoich wypocin nie sposób czytać. Weź się ogarnij dziewucho…

51
0
Napisz co o tym sądziszx