OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jurek Owsiak w Ostrowie. W szpitalu wielkie show

Jerzy Owsiak, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedził ostrowski szpital. Główny nacisk został położony na Oddział Neonatologiczny, gdzie leczone są wcześniaki w inkubatorach. Z takim też prezentem, niczym św. Mikołaj, przybył prezes fundacji.

+

W nowo wybudowanym pomieszczeniu Oddziału Neonatologicznego zrobiono wielkie show. Przed wejściem do szpitala stały dwie maskotki Myszki Miki. A w samym pomieszczeniu około 100 osób, transmisja telewizyjna na żywo, animatorzy, catering.

Gdy Jurek Owsiak wkroczył na salę, rozległo się wielkie SIEMA. Uśmiechy na twarzach wolontariuszy, a także rodzice z dziećmi korzystającymi w razie potrzeby ze sprzętu użyczonego przez fundację. Cała uroczystość przekazania wypasionego inkubatora wartego około 300 tysięcy złotych, odbyła się w dynamicznej i radosnej atmosferze.

Trzeba przyznać, że show, które urządzono odpowiadało finałowi WOŚP w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że prawie wszystkie elementy powstały bezpłatnie w ramach osób skupionych wokół szpitala. Jerzy Owsiak jest osobą znaną, ale i kontrowersyjną. Fundacja WOŚP od początków istnienia przekazała sprzęt wart niewiele ponad 2 miliony złotych. Korzystają z niego nie tylko ostrowskie wcześniaki, ale również inne przywożone z odległych miejscowości.

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ojciec tadeek
3 lat temu

Brawo! Dziękujemy!

.....
3 lat temu

Owsiak , najlepszy , Owsiak na prezydenta!

Bokser
odpowiada  kliczko KLITSCHKO
3 lat temu

A ja wolę dać Owsiakowi niż bezdomnemu, ale w ryja!

Hipokryta
odpowiada  nie odzywaj sie hipokryto
3 lat temu

Nasłuchałeś się Urbaniaka, który bredzi w programach telewizyjnych, że za PRL-było bezpieczniej i porównuje mord polityczny Przemyka do niewątpliwie karygodnego zachowania policji we Wrocławiu. Czy wiesz palancie, że za ten pierwszy mord jak i za wiele innych za PRL-u do dziś nikt jeszcze nie odpowiedział i że za wprowadzenie stanu wojennego Jaruzelski został prezydentem Polski? Poza tym nic na to nie poradzę, że cię ojciec w domu leje. Patologia jest wszędzie bez względu na to kto gdziekolwiek rządzi.

!!!!
odpowiada  Donosiciel
3 lat temu

Nie interesuj się jaki ktoś ma korzeń.Miej chociaż jaja jak Anna Grodzka…

nie odzywaj sie hipokryto
odpowiada  Precz z PO
3 lat temu

jak twój pan Jezus powiedział: kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień. Patrz najpierw na to co sie dzieje w Polsce: patologia, przemoc w rodzinach itd. Policja torturuje i zabija, a dopiero potem interesuj sie muzułmanami

Precz z PO
odpowiada  precz z PiSem!
3 lat temu

Są już tacy którzy widzieliby pomordowanych Polaków przez uchodźców. http://niezalezna.pl/99550-szok-w-tvn24-jeden-uchodzca-zrobi-zamach-w-polsce-ale-za-uratujemy-innych

morgi
odpowiada  Z
3 lat temu

Popłakałem się,bo Ty dorosłeś do jego du..y i sra w Twój pusty łeb.

Slayer
odpowiada  Tom
3 lat temu

Słaby sarkazm Januszku

Slayer
odpowiada  kliczko KLITSCHKO
3 lat temu

Ja wole dać już żulowi pod sklepem niż jemu

56
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x