Policjanci spalili akcję zatrzymania pedofila

O tym, że w kierownictwie policji nadal znajdują się intelektualiści rodem z poprzedniej epoki mogą świadczyć decyzję, które podjęto w dzisiejszej akcji. Jeden z ostrowian natchniony ujrzanym w telewizji reportażem o łowcy pedofili, postanowił sam wcielić się w takową rolę.

+

Na jednym z komunikatorów podawał się za 14-letnią Kasię. Nie musiał długo czekać, bowiem po krótkim czasie odezwał się do niego mężczyzna mieszkający w Ostrowie Wlkp. Wystarczyło kilka zdań by „pedofil”  zapytał wprost: Lubisz seks?

Korespondencja rozwijała się przez kolejne tygodnie, a mężczyzna rozpisywał się nt. swoich fantazji erotycznych. Opisywał w jakiej pozycji chciałby się kochać, a także by dziewczynka miała na sobie określoną bieliznę. Im bliżej było spotkania, to nawet chciał by nie miała na sobie majtek. W między czasie przesłał zdjęcie swojej twarzy, a także genitaliów.

Internauta prowokator postanowił podzielić się informacjami nt. podejrzanego z dziennikarzem Markiem Radziszewskim. Po zweryfikowaniu informacji, podjęto decyzję o wtajemniczeniu ostrowskich policjantów. W końcu to oni mają płacone z podatków by eliminować niebezpieczne jednostki ze społeczeństwa.

Do spotkania miało dojść dzisiaj o godzinie 13:10 pod jednym z bloków, gdzie teoretycznie mieszkała „Kasia”. Podejrzany miał mieć ze sobą prezerwatywę i kwiatka. Ścisłe kierownictwo ostrowskiej komendy podjęło decyzję by podejrzano zatrzymać w ustalonym przez dziennikarza miejscu pobytu, przed właściwą akcją. Trudno stwierdzić czy zrobiono to po złości, a może w wyniku kompleksów wynikających z faktu, że obywatel z dziennikarzem w krótkim czasie namierzyli zboczeńca.

Obecnie policjanci mogą być z siebie dumni, bo ujęli wystawionego na tacy mężczyznę nie mając twardych dowodów świadczących o tym, że mężczyzna faktycznie przyszedł w określonym celu.

CZYTAJ  Zginął na Ukrainie. Osierocił czworo dzieci

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
4 lat temu

Policja polska . Polskie podejscie do pracy .

sto lat temu
4 lat temu

na szczygliczce taki jeden sie rozebrał i na adama w krzakach lezal….kumple ukradli mu ciuchy i na znaku drogowym na moscie na Ołoboku te jego ciuchy powiesili….i tak to pedofil swiatu pokazany został w całej okazałasci….kupa smiechu z tego była …tak sie to fachowo robiło za komuny z pedziami….

antycep
4 lat temu

proponuje nagrodzic tytułem supercepów roku

Wacek
5 lat temu

na miejscu pedofila to po wyjściu z komendy / aresztu zemściłbym się na obywatelu prowokatorze…

Bartek
5 lat temu

To jest dobry pomysł jak takich zwyrodnialców zagadać na necie po czym wyłapywać i spuszczać wpierdol 🙂 nie trzeba tu policji nawet wtedy

pos
5 lat temu

Debil, było wziąć czternastkę spod dyskoteki. Też by chciała i zero konsekwencji.

Kkk
5 lat temu

Jesteś jednak analfabetą

...
5 lat temu

podziwiam za odwagę redaktora że potrafi wytknąć błąd w teorii nietykalnemu organowi. Zadziorny lokalny dziennikarz to z pewnością dobra inwestycja w służbie obywatelowi. Ze swojej strony dziękuję, że nie boi się pan takich tematów i jest szansa, że się po prostu coś zmieni.

Lola
odpowiada  ...
5 lat temu

Sam to o sobie Mareczku napisałeś?

Kkk
odpowiada  Lola
5 lat temu

Nie sądzę, napisane po polsku
…?

....
odpowiada  Kkk
5 lat temu

Ja to nie Marek, a swoją drogą jesteście z Odolanowskiej? Anonimowa przestrzeń forów to super sprawa, żeby podlajkować, albo nie podlajkować lub naprawiać reputację co nie :)?

trcfxruvbgtwc
5 lat temu

Nie scisle kierownictwo tylko pan , japan jest tylko jeden , jam jest

Mateusz Koniuszko
5 lat temu

tem „mężczyzna” to na której parafi jest księdzem?

Pan Prezes
odpowiada  Mateusz Koniuszko
5 lat temu

Sprawdź historię przegląda u twojego starego na kompie

!!
odpowiada  Mateusz Koniuszko
5 lat temu

Paweł znowu majaczysz, ogarnij się.

Mustafa
odpowiada  !!
5 lat temu

Paweł pewnie znowu naćpany, a dziecko obok w pokoju płacze

37
0
Napisz co o tym sądziszx