Policjanci spalili akcję zatrzymania pedofila

Udostępnij
Tweet

O tym, że w kierownictwie policji nadal znajdują się intelektualiści rodem z poprzedniej epoki mogą świadczyć decyzję, które podjęto w dzisiejszej akcji. Jeden z ostrowian natchniony ujrzanym w telewizji reportażem o łowcy pedofili, postanowił sam wcielić się w takową rolę.

+

Na jednym z komunikatorów podawał się za 14-letnią Kasię. Nie musiał długo czekać, bowiem po krótkim czasie odezwał się do niego mężczyzna mieszkający w Ostrowie Wlkp. Wystarczyło kilka zdań by „pedofil”  zapytał wprost: Lubisz seks?

Korespondencja rozwijała się przez kolejne tygodnie, a mężczyzna rozpisywał się nt. swoich fantazji erotycznych. Opisywał w jakiej pozycji chciałby się kochać, a także by dziewczynka miała na sobie określoną bieliznę. Im bliżej było spotkania, to nawet chciał by nie miała na sobie majtek. W między czasie przesłał zdjęcie swojej twarzy, a także genitaliów.

Internauta prowokator postanowił podzielić się informacjami nt. podejrzanego z dziennikarzem Markiem Radziszewskim. Po zweryfikowaniu informacji, podjęto decyzję o wtajemniczeniu ostrowskich policjantów. W końcu to oni mają płacone z podatków by eliminować niebezpieczne jednostki ze społeczeństwa.

Do spotkania miało dojść dzisiaj o godzinie 13:10 pod jednym z bloków, gdzie teoretycznie mieszkała „Kasia”. Podejrzany miał mieć ze sobą prezerwatywę i kwiatka. Ścisłe kierownictwo ostrowskiej komendy podjęło decyzję by podejrzano zatrzymać w ustalonym przez dziennikarza miejscu pobytu, przed właściwą akcją. Trudno stwierdzić czy zrobiono to po złości, a może w wyniku kompleksów wynikających z faktu, że obywatel z dziennikarzem w krótkim czasie namierzyli zboczeńca.

Obecnie policjanci mogą być z siebie dumni, bo ujęli wystawionego na tacy mężczyznę nie mając twardych dowodów świadczących o tym, że mężczyzna faktycznie przyszedł w określonym celu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  13-latka topiła się w jeziorze. Była z nią pijana 15-latka
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
5 lat temu

Policja polska . Polskie podejscie do pracy .

sto lat temu
5 lat temu

na szczygliczce taki jeden sie rozebrał i na adama w krzakach lezal….kumple ukradli mu ciuchy i na znaku drogowym na moscie na Ołoboku te jego ciuchy powiesili….i tak to pedofil swiatu pokazany został w całej okazałasci….kupa smiechu z tego była …tak sie to fachowo robiło za komuny z pedziami….

antycep
5 lat temu

proponuje nagrodzic tytułem supercepów roku

Wacek
7 lat temu

na miejscu pedofila to po wyjściu z komendy / aresztu zemściłbym się na obywatelu prowokatorze…

37
0
Napisz co o tym sądziszx