OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

22-latek zginął pod Pleszewem

Wczoraj przed godz. 23.00 w Ludwinie doszło do zderzenia osobowego mercedesa z dostawczym renault master. Kierujący mercedesem, 22-latek z Pleszewa, poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia pleszewska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie.

+

Wczoraj, tj. 09 maja br. o godz. 22.50 w m. Ludwina doszło do wypadku drogowego. 22-letni mieszkaniec Pleszewa, kierując mercedesem, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z dostawczym Renault Master. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. 22-latek, w wyniku odniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. Kierujący renault, 47-letni mieszkaniec gminy Gizałki, z obrażeniami ciała trafił do pleszewskiego szpitala.

Postępowanie, mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia, prowadzą pleszewscy policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Pleszewie.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowski mędrzec
3 lat temu

Pleszew wiocha

Alannn
3 lat temu

Moim zdaniem jakis idiotka jak chciał się zabić to kawał sznura i do lasu …A nie na publicznej drodze powoduje wypadek gdzie mogła zginoc jakaś niewinna osoba brak slow wpierd…. de dopalacze o później wali w dekiel

as
odpowiada  ...
4 lat temu

A ty co, siedziałeś w jego głowie. Przestań pisać te głupie insynuacje.

sasquad
odpowiada  Andrzej
4 lat temu

A ile ty miałeś jak to napisałeś?

Ryży Borsuk
odpowiada  przemo
4 lat temu

Nie karmić trolla☺

...
odpowiada  Łukasz
4 lat temu

Chcial sie zabic i to zrobil… Dobrze ze innego człowieka nie zabil

...
odpowiada  przemo
4 lat temu

Tak zasnal i zaslabl.. Zrobil to z premedytacja… Bezmyslnosc

Xyz
4 lat temu

Żaden przypadkowy wypadek .. jest mi go bardzo szkoda ale niestety musze stwierdzić że on wiedział co go czeka gdy spowoduje ten wypadek .. myślę że on chciał tego dokonać po jego wpisach na facebooku gdzie teksty piosenek nosiły nazwę „przepraszam”, „mam dosyć” i opisy które tez na to wskazywały .. tym bardziej jego osobisty post „czy to juz pora ? Czy to już czas ?( Mniej więcej tak pisało) .. znałam go i współczuję rodzinie co teraz muszą czuć .. 🙁 tylko nie potrzebnie wplątał w to osobe trzecią , nie winna .. która teraz cierpi .. Patryk !!! Coś Ty nawywijał ,dlaczego ???!! .. najszczersze kondolencje 🙁 .. pamiętamy ..

Ilona
4 lat temu

Nie oceniacie jak nie wiecie!!!
Wyrazy współczucia dla rodziny 22latka… Wielka tragedia 🙁

przemo
odpowiada  serek
4 lat temu

Zastanów się czasami co mówisz bo nikt nie zna okoliczności tego wypadku…. Może chłopak zasłabł lub zasnął za kierownicą?

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x