Ostrowianie na Marszu Wolności

Udostępnij
Tweet

Po sobotnim Marszu Wolności opadły już emocje. Pogoda sprzyjała spacerowaniu i wyrażaniu swoich racji czy wartości. Z jednej strony uczestnicy Marszu bronili szeroko rozumianą demokrację, choć pytanie o konkrety, mieli problemy z wyrażeniem swoich myśli. Wielu uczestników marszu byli członkami Platformy Obywatelskiej, która pokrywała koszt dojazdu do Warszawy.

+

Do Warszawy udali się m.in. ostrowscy radni miejscy Jakub Paduch i Milena Kowalska. Ten pierwszy napisał u siebie na facebooku:

„Dzisiaj wspólnie szliśmy w #MarszWolności w obronie wyznawanych przez nas wartości i w sprzeciwie wobec niszczenia prawa, ustroju, armii, środowiska, oświaty i samorządu. Było nas 100 000 w Warszawie i miliony przed telewizorami w całej Polsce!”

No właśnie. Co do frekwencje pojawiło się sporo wątpliwości. Organizatorzy zarejestrowali wydarzenie na 100 tys. uczestników. Policja policzyła ok. 12 tys. uczestników, a Ratusz, w którym władzę trzymają osoby związane z Platformą Obywatelską doliczyły się nawet 90 tys. osób. W internecie pojawiły się analizy, które wskazują na około 22 tysiące uczestników. (kliknij na grafikę, żeby powiększyć)

Opis liczenia: https://www.facebook.com/nagrodazlotegogoebbelsa/posts/654715801400537%3a0&width=500

Warto obejrzeć wideorelację, gdzie będzie można zapoznać się z wypowiedziami uczestników Marszu, którzy próbują odpowiedzieć na konkretne pytanie: Jakie prawa łamie Prawo i Sprawiedliwość.

Co Państwo sądzicie o tej manifestacji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach…

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Doktor
5 lat temu

U tych obywateli widać wyraźne objawy przedawkowania…. lisich sików i wymiocin Arona Szechtera. Wypowiedź ,,kolegi” Balcerowicza , Paligłópa i Swetru potwierdza stan umysłów tych ludzi.

Krystyna
5 lat temu

PEŁowcy się ZAORALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyprane łby, bo mózg trzeba mieć.

qwer
7 lat temu

zal mi tych obywateli ,ale pytanie jest inne -gdzie Ci państwo byli kiedy Platforma niszczyła naszą piękną ojczyznę no tak ale TVN o tym nie mówił to nic nie wiedzieli:)

kto wie??
7 lat temu

Czy w Krakowie odbędzie się 18 mają manifestacja przeciwko zawłaszczaniu Wawelu przez Kaczyńskich ?

JA WIEM
odpowiada  kto wie??
7 lat temu

Nie będzie potrzeby manify – prezes wybiera się do brata … na stałe.

taka prawda
7 lat temu

Dzisiejsze przemówienie Blasiaka w Sejmie było w stylu Ministra Urzędu Bezpieczeństwa z drugiej połowy lat czterdziestych i pierwszej połowy lat pięćdziesiątych.
Szykuje się, że opozycja pomału będzie schodziła do podziemia !!!!!

wąs
7 lat temu

loł bym ich palami jak za komuny, w sb bym chcial sluzyc

cała prawda
odpowiada  wąs
7 lat temu

Masz szansę otrzymać ministerialny stołek.

monia
7 lat temu

Takie uśmiechy na twarzy a mówią że wolność zagrożona, człowiek zniewolony tak nie wygląda

74
0
Napisz co o tym sądziszx