OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Czołowe zderzenie na obwodnicy Ostrowa. 3 osoby ranne

W Lany poniedziałek po godzinie 17:00 czołowo zderzyły się dwa samochody na obwodnicy Ostrowa Wlkp. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala, w tym dziecko.

+

Popołudniu właśnie w tym miejscu intensywnie padał grad, pozostawiając centymetrowej grubości warstwę śliskości. Około 30-35-letnia kobieta kierująca białym BMW jadąc obwodnicą w stronę Franklinowa, zjeżdżając z wiaduktu wpadła w poślizg. Jej masywny samochód zaczęło obracać na S11-tce. Po chwili zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka Fordem Mondeo. Wraz z kobietą podróżowało małe dziecko, ale było zapięte z tyłu we foteliku. Zarówno kierowca Forda jak i kobieta z BMW byli wyciągani przez ratowników, skąd trafili na nosze.

Badanie policji wykazało, że byli trzeźwi. Kobieta nie odniosła znaczących obrażeń, a u mężczyzny stwierdzono wstrząs mózgu i skaleczenia głowy. Dziecko jest poddawane dalszym badaniom. Droga była zablokowana przez półtorej godziny.

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ds6
3 lat temu

paszła bmka, vip dla scierwa

Sowa bez oka
4 lat temu

Koń ma 4 nogi i się przewróci nikt z dających komentarzy nigdy nie jechał więcej niż 90km/h to był przypadek przeznaczenie nikt tego specyjalnie nie zrobił życzę powrotu do zdrowia poszkodowanym

Robert
odpowiada  Tylko Mercedes
4 lat temu

po czym twierdzisz że nie uciekał? albo nie próbował uniknąć zderzenia? skąd wiesz ile przed nim zaczęła się obracać? a na koniec pomyśl… skoro BMW wpadło w poślizg to jaką sterowność miał kierowca Forda? później pouczaj innych i świeć mądrościami… ta technologia budowy aut o której tyle piszesz ma nazwę.. Strefy kontrolowanego zgniotu… i nie ma tego tylko BMW Audi i Mercedes… pewnie Cie zaskoczę ale każde współczesne auto na takie strefy…

nissanik
odpowiada  Radziszewski
4 lat temu

Tak kierowca forda to pan, dziś ma operacje…

cebula
odpowiada  j23
4 lat temu

Żaden system nie chroni przed głupotą kierowcy, niestety…

cebula
odpowiada  Do Janusza
4 lat temu

Idiotka to siedziała za kierownicą. Jak widać nowe auto i setki systemów nie uchronią przed głupotą…

janusz,
odpowiada  Do Janusza
4 lat temu

no tak jak kazde z otonoto i olx, nowka, no

Do Janusza
odpowiada  janusz,
4 lat temu

Widać ze jesteś Januszem idioto, a auto jest nowe z salonu z polski. Ale ty pewnie takiego januszu nigdy nie miałeś

Komentarz
odpowiada  lena
4 lat temu

Nawet nie umiesz poprawnie napisać marki samochodu taki z Ciebie cwaniaczek …
Sąsiadowi pewnie jest Ciebie żal, że musisz jeździć starym i bardzo pospolitym autem i nie chce Cię jeszcze bardziej dobijać swoim zachowaniem, żebyś czasem nie popadł w depresję.
Pewnie z całego serca Ci współczuje, że jesteś taki biedny i niedorozwinięty umysłowo, że dowartościowujesz swoje poczucie własnej wartości jakimś starym, śmierdzącym i przeciętnym Audi od emeryta/dziadka z Niemiec.
Gdybyś miał klasę i nie zachowywał się jak małe dziecko jeździłbyś jakąś porządną marką, a nie bardzo popularną marką i autem, które co chwilę widać na ulicy …
Bez pozdrowień, pewnie walisz k*nia w tym gruchocie.

j23
4 lat temu

takie auto a gdzie systemy ..anty

42
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x