OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Powiesił się na Piaskach

Powiesił się na Piaskach

Około godziny 11:00 znaleziono wisielca na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce. Na ciało mężczyzny natknął się jeden z biegaczy, znajdując je w głębi lasu nieopodal restauracji Plażowa.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tragedia nad stawem. Nie żyje mężczyzna
63 komentarzy
Kristo OSW1
9 lat temu

Dobry chłopak szkoda go a Wy wypisujecie głupoty szkoda aż czytać. Pokój jego duszy spoczywaj w spokoju.

Suzuki
9 lat temu

Trzeba szerokim łukiem omijać puchary przechodnie.

63
0
Napisz co o tym sądziszx
×