OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nowy dyrektor II LO w Ostrowie Wlkp.

Aleksander Ziobro wygrał konkurs na nowego dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. Zastąpi na tym stanowisku Karola Marszała, który do tej pory wzbudzał kontrowersje swoją osobą doprowadzając do podziału grona pedagogicznego.

+

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrów
3 lat temu

czytam – i mysle, że część to sam zainteresowany pisze – P. Ziobro FAKKTY to FAKTY nie ma sie co denerwowac , chciłes byc dyrektorem i z braku konkurencji jestes, wiec do roboty . Tak jak napisano po 2-3 latach zobaczymy cos wart. Na tym etapie zycia powodzenia p.s partie polityczne sie zmieniaja , pamietaj o tym i kiedys moze braknac klamki do polizywnia . Powodzenia zawodowego, bo to wazna i odpowiedzialna praca . Egzaminy maturalne pokaza standart – poziom tych zmian.

jelen
3 lat temu

a to brat Zbyszka??

Antoni
odpowiada  Heh
3 lat temu

Chyba coś… Pan Marszał przyszedł i w rok udało mu się to, co nie udało się poprzednikom. Skutecznie podzielił grono na dwie frakcje i stanął na czele jednej z nich. To nie jest rola dyrektora. Dyrektor powinien łączyć nie dzielić. No ale to już przeszłość. Miejmy nadzieję, że nowy dyrektor jeśli nie połączy, to przynajmniej skończy z podziałami będąc ponad nie… Życzę powodzenia nowemu dyrektorowi w tym ciężkim zadaniu, a staremu… Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Chyba masz w tym jakiś interes
3 lat temu

A pisząc to oczywiście postanowiłeś kogoś umoralnić i nie masz w tym żadnego interesu konkurencjo? Masz mnie za idiotę? W twojej placówce jest oczywiście cacy i wszyscy się kochają. Jak się weźmiesz do pracy i uzyskasz takie wyniki matur jak nauczyciele w II LO to może pogadamy.

Heh
odpowiada  Heh
3 lat temu

Jeszcze raz napiszę. Wyniki matur mówią same za siebie i ranking szkół również. Więc do roboty niech się wezmą pozostałe przereklamowane szkoły z udziwnionymi profilami.

Chyba coś się komuś pomieszało...
odpowiada  Heh
3 lat temu

Przecież to wy sami pod sobą kopiecie dołki – wewnętrzne konflikty, napuszczanie na siebie nawzajem i jeszcze mieszanie w to uczniów. Nie potrzebujecie nikogo, żeby robił to za was. Opanuj się człowieku, bo 2 razy wpisałeś podobny komentarz broniący na siłę szkoły zamiast pana Ziobro. Co za desperacja. Ty się weź do roboty.
Jakby szkoła była taka super-hiper to sama by się obroniła bez względu na to, kto jest/był dyrektorem. Przyszedł pan Marszał, chciał, żeby co niektórzy swoje leniwe tyłki zaprzęgli do roboty i od razy wybuchła wielka afera. Przez lata co niektórzy mogli się obijać, bo szkoła miała zdolne dzieciaki, które praktycznie same robiły jej wyniki.

???
odpowiada  Heh
3 lat temu

Ktoś tu jest przewrazliwiony na punkcie konkurencji. “b” napisał o człowieku, a tu obrona szkoly i czepianie się rzekomej konkurencji. Musi być z wami cos nie tak, ze tak WŁAŚNIE WY DRŻYCIE O NABÓR i “jedziecie” po innych szkołach. To wy się weźcie do roboty, zamiast wszędzie coś węszyc. Nie oceniajcie innych własną miarą. Tylko potraficie dołki kopać pod innymi, tak jak pod już prawie byłym wlasnym dyrektorem.

Heh
odpowiada  D
3 lat temu

Nadal cię coś męczy nieuczciwa konkurencjo? Weź na wstrzymanie. Wystarczy kopania dołków pod tą szkołą. Wyniki matur mówią same za siebie (próbnych również) ). DO PRACY, a nie ryć pod innymi w inernecie!

D
odpowiada  C
3 lat temu

Jeśli dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu to nie kurator to faktycznie nie był

C
odpowiada  b
3 lat temu

Nigdy nie był kuratorem

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x