OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Poważny wypadek z udziałem radiowozu

Poważny wypadek z udziałem radiowozu

Przed północą z czwartku na piątek doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Odolanowska – Długa zderzyły się dwa samochody osobowe. Jednego z policjantów musiano wycinać z wraku auta.

+

Nieoznakowany radiowóz – Opel – jechał ulicą Odolanowską od strony centrum miasta. Natomiast Toyota Avensis jechała ulicą Długą od strony Urzędu Skarbowego. To właśnie kierowca Toyoty wymusił pierwszeństwo i zderzył się z Oplem.

Obydwa samochody zostały mocno uszkodzone. Kierowca Toyoty leżał pod ogrodzeniem pobliskiego punktu sprzedaży ubezpieczeń, natomiast jeden z funkcjonariuszy był zakleszczony wewnątrz Opla.

Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do jego wydobycia. I choć po udrożnieniu stał przez chwilę przy asekuracji ratowników, to jednak było widać, że jest w poważnym stanie.

Kierowca Toyoty mówił, że nie miał ważnych dokumentów od auta.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tragedia nad stawem. Nie żyje mężczyzna
89 komentarzy
majka
9 lat temu

jaka kara, to wina tego z toyoty, wymusil i nie zatrzymal sie na stopie wsiok

KEN nacz. Pozal się Boże funkcja odjebala
9 lat temu

Oby wszytko sie dobrze skończyło ale kara za rozwalenie radiowozu nie powinna go ominąć w koncu tata musi wszystkich równo traktować no i troche patrol pieszy zeby syn mogl rozchodzić kości po l4 w kocu zawsze tak mówią przelozeni do policjantów, ale mysle ze w tym przypadku będzie wyjątek

Ostrovia
9 lat temu

Zdrowia zdrowia dla wszystko naszych kochanych policjantów z naszego pięknego miasta.
Nasza policja jest sztywna grypsujaca i zna zasady i oto chodzi chłopaki.
Zdrówko kryminalni życzy Bigos i reszta

Jaś
9 lat temu

Do JA
Idź koleś pracować do budżetówki, zobaczymy czy będziesz takim super – pracownikiem. W gębie każdy jest mocny .

mts
9 lat temu

Na moje oko to jest Avensis w wersji kombi a nie Auris

Bolo
9 lat temu

Tam jest Rodos potrzebne jak tlen co dzień ktoś się tu pierdyknie w piątek też był dzwon tyle że bez takich skutków jak ten nocny. Ale po co lepiej basen żeby się wylansować

lel
9 lat temu

Tacy z was kierowcy jak z d…y trąbka…po pierwsze… po godz. 22:00 można legalnie w miescie poruszać sie z predkoscia 60km/h, po drugie… moge sie zalozyc o mój samochód ze jeden z drugim nie jest w stanie szybko zareagowac przy tej predkosci (16-17m/s) i uniknąć kolizji… obręb skrzyzowania ma jakies 30-35m a wiec masz 2sek na reakcje w ktorą strone uciec… nie jestes w stanie tego zrobic jeden z drugim „miszczowie kierownicy” i komentarzy na poziomie podstawówki

ALLAH IS MERCIFUL
odpowiada  lel
9 lat temu

60km/h można jeździć po 23ej „znaffco” przepisów

M43
odpowiada  lel
9 lat temu

Po pierwsze nie po 22.00 a po 23.00
Po drugie tam gdzie znaki nie ograniczają tej szybkości.
W miejscu wypadku od kilku lat obowiązuje szybkośc do 60km/h.

aleks
odpowiada  lel
9 lat temu

Właśnie widać jaki z ciebie znawca przepisów jak z dupy trąbka.Po 23 można jechać 60 km/h.A tak w ogóle to jak myślisz wielki pseudo znawco przepisów czy którykolwiek z tych kierowców poruszał się autem zgodnie z przepisami?Chyba nie bo przy 60 km/h. na pewno by takie uszkodzenia nie zostały spowodowane.

lel
odpowiada  aleks
9 lat temu

po.1 byla pomyłka co do godziny (a edytowac wpisu nie moge) ale chyba sens wypowiedzi był jasny i zrozumiały, po2. walnij jeden z drugim 60km/h i drugim autem jadacym z podebna predkoscia pod kątem 90stopni zobaczymy jak bedziesz Ty wygladal i samochody… Youtube nie parzy i mozna sobie zobaczyc testy aut przy tych predkosciach…

Komentujący
9 lat temu

Może czas najwyższy pomyśleć nad rondem w tym miejscu?!
Zamiast chwalić się jakimś bzdurnym basenikiem otwartym góra 2 miesiące w roku i to przy dobrej pogodzie?!
Może czas pomyśleć o inwestycjach drogowych w naszym mieście i poprawie bezpieczeństwa…

Primo
9 lat temu

Nie ważne pies czy nie pies wazne ze to bylo ludzkie życie i postawcie sie w ich sytuacjii wy macie wypadek i te psy je:ane jak wy tu piszecie musieli by was ratowac dlatego ludzie troche zdrowego podejscia do sytuacjii…

Kasia
9 lat temu

Co z tym chłopakiem z Toyoty

89
0
Napisz co o tym sądziszx
×