Noworodek porzucony pod drzwiami w szpitalu

W Kępnie znaleziono porzuconego noworodka na terenie szpitala. Chłopiec został znaleziono w poniedziałek o godzinie 20:00. Jak udało się ustalić, maluch był ubrany i nakarmiony.

+

Personel szpitala zgodnie z prawem powiadomił policję. Ta przekazała sprawę do Sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie dziecka. Jak informuje kępińska policja, dziecko znaleźli pracownicy szpitala. Według wstępnej oceny, został urodzony dzień wcześniej. Jego stan zdrowia oceniono jako dobry. W tej chwili przebywa na oddziale noworodkowym.

Jak ustalił portal faktykaliskie.pl – Dziecko znaleziono pod drzwiami pracowni RTG na terenie szpitala. Kępińska policja nie zamierza poszukiwać matki życia, ponieważ traktują ten przypadek podobnie jak „Okno życia”.

CZYTAJ  Przebiegał przez drogę

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
5 lat temu

Tu podrzucono pod drzwi i policja nie będzie szukać matki, a w Ostrowie było w oknie życia a policja jakoś szukała matki i prokuratura też. W Ostrowie to chyba nie wiedzą po co takie okno jest

Ostrowianka
odpowiada  Ostrowiak
5 lat temu

W Ostrowie nikt nie szukał matki dziecka, tak podawały błednie media. Matkę znaleziono przypadkowo bo rodzina była zaniepokojona jej zdrowiem a nie wiedzieli że urodziła. Wszystko potem się wyjaśniło

Mieszkanka
5 lat temu

Tak jest okno nagłośnienie to teraz pod drzwiami dobrze ze tam

gosc
5 lat temu

Dobrze ze w szpitalu a nie gdzies na ulicy czy śmietniku. Takie nasze zycie jedni bardzo pragna a nie moga drudzy nie chca.. 🙁

dario
5 lat temu

Okno życia nagłośnione w Ostrowie Wlkp. Matka ścigana przez policje, prokuraturę telewizje i hejt w necie. I to są to efekty porzucania gdzie popadnie. Cała Polska a miało być tak pięknie anonimowo dla zdrowia i życia maluszków.

Laus
5 lat temu

Biedny chłopczyk. Takie maleństwo wymaga dużo ciepła ze strony rodziców i przytulania, a tutaj niestety jest tego pozbawione.

Kasia
odpowiada  Laus
5 lat temu

Taaa…. lepiej się użalać nad tym że przez pewien czas nie będzie miało 100% miłości, niż cieszyć że dziecko jest zdrowe całe nie porzucone na śmietniku. Takie maluszki szybko znajdą dobry dom. Nie zawsze w domu z ludźmi którzy cię spłodzili będzie lepiej niż z adopcyjną mamą i tatą którzy przeleją całą swoją miłość na to dziecko.

sailor
odpowiada  Laus
5 lat temu

takie historie się zdarzają, dziecko trafi do dobrej rodziny, które czekało latami na taki cud.

11
0
Napisz co o tym sądziszx