Sygnalizator runął na chodnik

Przechodzący nad Polską Orkan Barbara nie przysporzył zbyt wiele pracy ostrowskim służbom z terenu powiatu ostrowskiego. Poza 6 wyjazdami, głównie do powalonych konarów/drzew, było też jedno zdarzenie w centrum Ostrowa Wlkp. Wiatr przewrócił sygnalizator świetlny przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego/Raszkowska. Szczęśliwie nikt obok nie przechodził.

+

Okazuje się, że sygnalizatory świetlne przy głównych skrzyżowaniach wymagają natychmiastowego przeglądu, ponieważ stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. To dziwne, że nikt wcześniej nie zainteresował się skorodowaną podstawą jednego z sygnalizatorów. Zapewne inne też będą w podobnym stanie, bo skoro tym w centrum miasta nikt się nie zainteresował, to innymi tym bardziej. Ostrowska policja zabezpieczyła teren do czasu przyjazdu pracownika służby drogowej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano młodych motocyklistów bez uprawnień
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
FET
7 lat temu

To raczej niebo grzmi bo piź dzielce rozwalają naszą Polskę.

tom
7 lat temu

Jak to nikt się nie interesuje stanem sygnalizatorów? Przecież widać, że są przy ziemi pięknie pomalowane. A że pod spodem jest rdza, to przecież pod farbą nie widać… 😉

ŁUKASZ P
7 lat temu

jestem komunista za pisem, to partia cos robi,

sten
odpowiada  ŁUKASZ P
7 lat temu

Aleś ty CEP i pewne że z sierpem i młotem w parze.

Norweg
7 lat temu

Pis to partia dla ludzi niedorozwinietych umysłowo walić was wy komuchy na szczęście wyjechalem z polski mieszkam w Norwegii i sram wam do buzi

kefir
odpowiada  Norweg
7 lat temu

Oddam polski paszport i zrzeknij się obywatelstwa. Zawczasu! Jesteś głupkiem, więc nie wiesz, że mieszkasz w kraju właśnie bliskim komunizmowi. Oddaj polski paszport! I nie chce cię tu widzieć.

GW
7 lat temu

,,ak” ale z Ciebie prawdziwy KOD wszystko co napisałeś to grzecznie i kulturalnie , tak samo jak o Stanie Wojennym płk

ak
odpowiada  GW
7 lat temu

„Dla sympatycznego GW od sympatycznego ak: puczo puczo”. Dziękuję za właściwe ocenienie działań tworzonej od roku Polski podziemnej.

18
0
Napisz co o tym sądziszx