OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

31-latek z amfetaminą

Policjanci  zatrzymali 31-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i nie stosował się do poleceń policjantów. Noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności.

+

W piątek, 16 grudnia policjanci zatrzymali do kontroli 31-letniego mężczyznę. W trakcie rozmowy z policjantami ostrowianin przyznał się, że posiada przy sobie dwa woreczki foliowe z zawartością narkotyków. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że biała substancja znajdująca się w zabezpieczonych przez policjantów woreczkach to amfetamina.

Zachowanie mężczyzny budziło jednak wątpliwości policjantów. 31-latek podczas rozmowy z kryminalnymi okazywał ciągłe wahania nastrojów, był także agresywny. Okazało się, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ostatecznie ostrowianin noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nn
4 lat temu

ile tego mial 000.1 grama – spektakularny sukces .. a moze by tak dopasc dilera co ma 2 kg ?

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x