OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spotkanie z Lechem Wałęsą

Lech Wałęsa, były prezydent Polski przyjedzie do Kalisza na spotkanie organizowane przez KOD już 6 grudnia. Organizatorzy chcąc zapewnić porządek, z uwagi na spodziewane duże zainteresowanie, wprowadzili bezpłatną rejestrację uczestników spotkania.

+

Cykl ogólnopolskich spotkań odbywa się pod patronatem „Wyborczej” oraz Komitetu Obrony Demokracji. Z byłym prezydentem będzie można „porozmawiać o Polsce”. Osoba Lecha Wałęsy w ostatnich latach budzi szereg kontrowersji. Nie wszyscy są przekonani do jego ewentualnych dokonań przy zmianie ustrojowej Polski. Mimo to otrzymał „Pokojową Nagrodę Nobla” – podobnie zresztą jak prezydent USA Barack Obama prowadzący działania zbrojne m.in. na Bliskim Wschodzie.

Zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu muszą wejść na stronę http://kodkalisz.evenea.pl/ i dokonać bezpłatnej rejestracji.

lech-walesa

POLECANE NEWSY
53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Reggee
5 lat temu

Duze zainteresowanie? Juz raz kod byl w kaloszy i bylo z 15 ludzi z czego 14 to oplcani kodziarze..

gość
5 lat temu

o jakie polskie chce walczyć ten bolek razem z gówno kodem-odchodem……..

P
odpowiada  zygmunt
5 lat temu

Czy to jest prawda objawiona przez kler???

wiko
odpowiada  H
5 lat temu

A agent „Balbina ” nawet do pięt im nie dorasta…che…che…che

czyt
odpowiada  zygmunt
5 lat temu

Czy do tej puenty doszedłeś przez swój rozklekotany odbyt? Mózgu to ty raczej nie używasz. Zważ sobie głowę. Może tam gdzie inni mają mózgi ty masz wolną przestrzeń do wynajęcia.

H
5 lat temu

Do tego Bolka przydałby się jeszcze Kuźniar!

zygmunt
5 lat temu

bolek lotek,platny zdrajca pacholek rosji amynt

Polska podziemna
odpowiada  bubuosw
5 lat temu

„Naród się budzi” zgadza się. Jeszcze jest DUŻO roboty , najpierw skazanie rydzyka za ukradzenie pieniędzy ze składek , póżniej oligarchia pisowska do pierdla za okradanie skoków , komisja kościelna 20 MLD zł , spółki telegraf , majątek PC , kilometrówki od maliniaka , pawłowicz po Hoffmana , zero za przekręty z darowiznami na kampanie wyborczą itd itd itd itd itd

IZA
odpowiada  bubuosw
5 lat temu

A ty to kto frajerze?? gdybyś znał języki i podróżował po świecie, to byś sie dowiedział jak jest traktowany LW, ale jak taki trep jak ty, czerpie wiedze z ambony, wiec nic dziwnego….. ty i twój ,,zbawiciel” do pięt mu nie dorastacie.

czytelnik
odpowiada  ANDY
5 lat temu

Czy ci, którzy go wybierali są dumni, że twarz głowy państwa znalazła się dosłownie na wysokości wypiętych pośladków Dody? Często bywa na wysokości innych pośladków więc to ani dla niego ani jego wyborców żadna różnica.

53
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x