Kolizja Mickiewicza/Kr. Jadwigi

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek przed godziną 15:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi / Mickiewicza w Ostrowie Wlkp. Młoda kobieta kierując Chevroletem Matizem nie zatrzymała się na STOP-ie przez co wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z Renault Laguną. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Po wykonaniu ogólnych badań, kierująca Chevroleta pozostała na miejscu. Policjanci ukarali ją mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
7 lat temu

tam nie ma STOPu

...i
odpowiada  ....
7 lat temu

A właśnie że jest

zenon
odpowiada  ....
7 lat temu

znak stoi tylko trzeba dokładnie patrzeć

haha
odpowiada  ....
7 lat temu

No i wszystko na temat, tacy jak Ty wlasnie powoduja wypadki

.
7 lat temu

Przesiadła się z roweru do matiza w cenie roweru i jeździ jak na rowerze. Mało to rowerzystów robi takie numery? Dziwię się tylko logice policji którzy przekroczenie prędkości uważają za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym a takiego wpierdzielenia się na skrzyżowanie za stworzenie zagrożenia nie uznali i co za tym idzie kierująca dalej ma prawo jazdy? Za co, za ładny uśmiech? Wymiar sprawiedliwości to kpina…

Hmm
odpowiada  .
7 lat temu

A Ty jestes wymiarem sprawiedliwości?
wymadrzanie sie w internecie jest niczym wywyższanie sie nad rzeczą martwa.

Nie pozdrawiam.

.
odpowiada  Hmm
7 lat temu

Nie zrozumiałeś przekazu

Denver
7 lat temu

Proponuje rondo

Ostrowianin
odpowiada  Denver
7 lat temu

A ja proponuje zakaz parkowania szczególnie w obrębie skrzyżowania. Wielokrotnie nie widać nadjeżdżających samochodów. Proszę również zwrócić uwagę na ulice Mickiewicza na długości od Kr. Jadwigi do Konopnickiej – z ulicy po jednym pasie w jedna stronę oraz drugim, w odwrotna, zrobiła się jezdnia jednopasmowa. Zakaz parkowania, przynajmniej po jednej stronie rozwiązałby sprawe.

9
0
Napisz co o tym sądziszx