Seksualne przygody w Urzędzie Gminy Nowe Skalmierzyce?

„Z urzędu zrobił się dom publiczny?  Za romansowanie w urzędzie pracę straci kobieta – zapowiedziała Bożena Budzik, burmistrz Nowych Skalmierzyc.” – takimi słowami wywołał nie tylko medialną burzę tygodnik 7 Dni Kalisza. Chodzi o niezręczną sytuację, w której zostali postawieni urzędnicy z tamtejszego magistratu. 28 podwładnych zarzuca Bożenie Budzik mobbing, znęcanie psychiczne, poniżanie i dyskryminację płci.

+

Sytuacja miała do tego stopnia się zaogniać, że urzędnicy przed przyjściem do pracy musieli brać tabletki uspokajające i przeciwbólowe. Jak ustalił tygodnik 7 Dni Kalisza w rozmowie z urzędnikami, burmistrz „zaczęła zaglądać im do łóżka”.

Seksualna telenowela rozpoczęła się od przyniesionego na biurko pani burmistrz anonimu, z którego dowiedziała się kto z kim romansuje. Treść anonimu musiała mocno poruszyć panią burmistrz. Zwołała nawet spotkanie z podwładnymi i przekazała im, że jeżeli mają problem i nie wiedzą, jak powinny wyglądać stosunku damsko-męskie w pracy, to ona sprowadzi do urzędu psychologa.

– Podczas spotkania w tej sprawie z panią burmistrz wszystkie siedziałyśmy jak sparaliżowane. Boimy się jej, nikt nie chce siedzieć w pierwszym rzędzie. Kiedy wchodzi do sali wszyscy wstajemy na baczność – opowiadają pracownice w rozmowie z 7 Dni Kalisza. Do spotkania miało dojść 25 października 2016 r.

„Swój monolog rozpoczęła od stwierdzenia, że nikt nie ma prawa zaglądać nam do łóżka a seks to indywidualna sprawa każdego człowieka, ale zaraz dodała, że jako burmistrz otrzymuje rozpaczliwe anonimy z prośbą o pomoc. Dlatego musi reagować.” – przytoczyło treść spotkania 7 Dni Kalisza.

Bożena Budzik. Burmistrz oświadczyła, że cyt. mężczyźni, jako samce, mają taką naturę, ale to właśnie kobiety – urzędniczki nie mają do siebie szacunku. Poinformowała, że cyt. samce czarują kobiety, mogą mieć jedną, drugą, trzecią i piątą. Jednym mówią komplementy że np. ładnie napisała pismo urzędowe. Oczarowane kobiety zmieniają wtedy kolor włosów, inne kupują nowe okulary, inne cukierki a jeszcze inne malują się pomadką.

CZYTAJ  Majostaszki 2023 odbędą się. Kto wystąpi?

Poinformowała pracownice, że w przypadku wykrycia romansu, nie zwolni z pracy mężczyzny. – Będę na niego patrzeć krzywym okiem, ale za romans pracę straci kobieta. Burmistrz poinformowała, że wie, jak kontaktują się ze sobą urzędnicy mający romans ze sobą. – Głuchym telefonem dają sobie znak, że dana osoba myśli o drugiej – oświadczyła.

Bożena Budzik zaproponowała wprowadzenie dodatkowej przysięgi dla nowych pracowników urzędu, że cyt. osoba taka nie wda się w romans. Oświadczyła, że z urzędu zrobił się dom publiczny. – Z narady wyszłyśmy zdenerwowane, zastraszone, upokorzone i poniżone – komentują pracownice.

Bożena Budzik potwierdza, że PIP prowadzi w tej sprawie kontrolę w urzędzie. – Nie zgadzam się z takimi zarzutami dlatego, że to nie jest w moim stylu. Faktycznie, może chcąc zareagować w tej kwestii zrobiłam spotkanie i powiedziałam parę ostrych słów za dużo ale uważam, że działam tylko dla dobra całej załogi. Mobbingu z mojej strony nigdy nie było a pracuję tutaj dobre 20 lat.

Więcej w kaliskiej gazie 7 Dni Kalisza.

A jakie jest Państwa zdanie nt. reakcji pani burmistrz po przeczytaniu anonimu o mających mieć miejsce romansach?

95 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bolek
2 lat temu

Widocznie Panią Burmistrz rażą heteroseksualne koleżeńskie seks przygody pracowników.
Ciekawe a może uznałaby za bardziej normalne przygody lesbijek i gejów niż między chłopakiem a koleżanką z pracy

TerrY
6 lat temu

w Nowych Skalmierzycach to chyba co druga lubi na boku …

zegarmistrz
6 lat temu

Gdyby Nowe Skalmierzyce były umiejscowione np. w miejscu Sośni, wtedy burmistrz musiałaby się wykazać jako świetny organizator i dobry gospodarz. Nowe Skalmierzyce to satelita Kalisza i Ostrowa i każdy przeciętniak da sobie radę. Pozycja gminy w takiej sytuacji sama w sobie będzie dobra.
Z drugiej zaś strony to każdy zdrowy chłop(samiec) woli młodą łanię niż starą klempę.

zegarmistrz
6 lat temu

Gdyby Nowe Skalmierzyce były umiejscowione tam gdzie Sośnie, to wtedy fakycznie trzeba się wykazać jako dobry organizator i gospodarz. Nowe Skalmierzyce to satelita Kalisza i Ostrowa i to jest główna przyczyna pozycji gminy i burmistrza.
A swoją drogą każdy prawdziwy chłop(samiec) woli młodą łanię niż starą klempę.

Adam
6 lat temu

Od urodzenia mieszkam w Nowych Skalmierzycach i od zawsze w urzędzie wszystkie miejsca są okupowane przez 3 rodziny. Oni już tam między sobą się tak wymieszali, że za dw pokolenia będą mieli 3 członowe nazwiska i krzywe dzieci. A za kadencji Budzikowej Nasze miasto rozkwitło pod każdym względem. Skoro głąby same na siebie piszą donosy, to niech się nie dziwą, że burmistrz, jako ich szef chce z tym zrobić porządek. I zamiast świętego oburzenia niech się wezmą do roboty albo wypad. Sam jestem kierownikiem i wywaliłbym wszystkich na zbity ryj za takie postępowanie. Są tam od pracy, jak się nie podoba to się zwolnijcie – nieroby !!! Aż żal czytać, co się tam wyrabia. Pozdrawiam Panią Burmistrz !!! Fajna babka 🙂

jack
6 lat temu

Chce tam pracować -:)) kocham sex -:))

radny
6 lat temu

Skoro Pani Burmistrz nie chce podpisać protokółu kontroli – zablokować Urząd,strajk – przyjmować tylko obywateli,mieszkańców – resztę czynności nie wykonywać,doprowadzić do paraliżu i ustąpienia Pani Burmistrz. Powołać komisarza do wyborów nowego burmistrza. Lub referendum o odwołanie burmistrza. Nie dajcie się carycy – już tak daleko zaszliście. Wieloletnie trwanie przy władzy – powoduje że dama fiksuje !!!

Obywatel
6 lat temu

Niech się za robotę wezmą urzędasy a nie romanse im w głowach. W dupach sie poprzewracalo

oleg
odpowiada  Obywatel
6 lat temu

Dureń.

Ralf
6 lat temu

Dlaczego zostaly wymazane z tekstu ciekawe teksty o romansie. Wstyd pani burmistrz. Niech pani w końcu przestanie wariowac i popychac i niszczyc ludzii. Szalona jestes. Ale ile zlosci dane tyle bedzie oddane.

Andrzej
6 lat temu

Brawo Pani Burmistrz w koncu moze kazdy interesant bedzie traktowany rowno a nie tylko ci co robia ladne oczka i przynosza czekoladki sa lepiej traktowani! Ja zawsze jestem traktowany jak po co tu przyszles! Bardzo dobrze ze sie Pani za to wziela. Z calym szacunkiem dla Pani Burmistrz pozdrawiam.

95
0
Napisz co o tym sądziszx