OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Dom zamienił w piekło! Terroryzował własnych rodziców

Dom zamienił w piekło! Terroryzował własnych rodziców

Sceny rodem z najgorszego koszmaru rozgrywały się w jednym z domów na terenie gminy Przygodzice. 40-letni mężczyzna przez wiele miesięcy miał zamieniać życie swoich rodziców w prawdziwe piekło. Awantury, wyzwiska, groźby śmierci i zastraszanie stały się dla starszego małżeństwa codziennością.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, bez żadnego powodu wszczynał domowe awantury. Podczas nich poniżał swoich rodziców, krytykował ich, wyzywał wulgarnymi słowami, a także groził im pozbawieniem życia. Sytuacja trwała od kilku miesięcy.

Koszmar rodziców zakończył się 12 maja, kiedy 40-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad najbliższymi.

To jednak nie wszystko. W kwietniu, podczas jednej z policyjnych interwencji, agresor posunął się jeszcze dalej i naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów. Za ten czyn również odpowie przed sądem.

Policjanci i prokurator nie mieli wątpliwości, że mężczyzna powinien zostać odizolowany. Złożyli wniosek o tymczasowe aresztowanie, a sąd przychylił się do tego wniosku. 40-letni mieszkaniec gminy Przygodzice najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Policja przypomina, że przemoc domowa nie jest prywatną sprawą. Jeśli wiesz, że komuś dzieje się krzywda, reaguj. Jeden telefon pod numer alarmowy 112 może przerwać spiralę przemocy i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Dawna „Czwórka” przechodzi metamorfozę
15 komentarzy
Zbyszek spoko gość
27 dni temu

W areszcie będzie szanowany że p—ły i dzięki policyjne mogły mu skoczyć na kant

Sąsiad
27 dni temu

Wygląda trochę jak Damianek Strk hahaha opis też się zgadza z tym że to peżot a do tego damski bokser TFU !!! Wiem tylko inny ale patrząc na niego to w sumie można się pomylic o te kilka lat…

Anatol
27 dni temu

Wysocko Małe oddycha nareszcie całą Piersia

ww
27 dni temu

Czcij ojca swego* i matkę swoją… to przykazania kościelne które ja uważam na równi z prawem, a gwiazdkę przy ojcu dałem w przypadku gdy ojciec , swym zachowaniem nie jest godny by go poważać… matka kolei nawet jeśli jest dziw**ą, k***ą , to nadal pozostaje matką która dała ci życie wraz z ww. wspomnianym ojcu , więc zachowanie w kierunku ojca jeśli jest uzasadnione to ok ale w stosunku do matki, która cię przez +- 9 miesięcy nosiła … to uj w dupczana lub inne dosadniejsze epitety…

A kolesia co maltretował swoich rodziców?? …. skazałbym na rozszerzoną aborcje nawet do 70 roku życia…

Klapsik wychowawczy musi być
odpowiada  ww
27 dni temu

Za darmo nie dostali…

ww
odpowiada  Klapsik wychowawczy musi być
26 dni temu

jeśli chłop mieszka (a podejrzewam z artykułu z rodzicami i ma z nimi ostrą spine to się wyprowadza i po problemie , a nie terroryzuje rodziców i dalej na nich pasożytuje… A jeśli sytuacja jest odwrotna tzn. rodzice mieszkają u syna i wynikł konflikt to wypieprzyć ich a nie przemocą… 🙂

Max
odpowiada  ww
27 dni temu

Widzę, że aż się pośliniłeś pisząc te wypociny…

mariano
28 dni temu

W więzieniu wśród skazanych panuje kult matki , jak skazani się dowiedzą że maltretował czy bił matkę , prawdopodobnie doświadczy podobnej sytuacji na własnej skórze …

John
28 dni temu

A jak skubany wyjdzie to dopiero się zemści znając życie

Kto ujem wojuje od uja ginie
28 dni temu

Domowy Ninja. Jak go wsadzą do pierdla a w pierdlu osadzeni na pewno się dowiedzą, bo gady im powiedzą, to domowy Ninja w doope dostanie.😂 A tak swoją drogą, to starzy pewnie nie chcieli dawać haraczu na alko i domowy Ninja dostał nerwa. Lekkie podduszanie też nie pomogło, a pić się chce. Teraz przyszedł czas na pokutę z swoich grzechów i detox w kryminale. 🥷😂

Ewa
28 dni temu

I nikt na tej wsi nic nie widział?

Jurgo
28 dni temu

Ło panie mój syn tyż mi nie roz szczała doł jak żym po pijoku w domu hałas robiuł ale zaro sie uspokoiłem

Dziadek
28 dni temu

Mam pytanie czy rodzice robili mu ten cyrk 18 stkę , brali kredyty wynajmowali salę na 200 osób?

Jan
odpowiada  Dziadek
28 dni temu

A może się mści że nie dostaje 800+.

Omlet
odpowiada  Dziadek
27 dni temu

Wyprawili mu komunię i nie oddali ani grosza. Teraz się mści. Za darmo ich nie gnębił, pewnie zasłużyli sobie na takie traktowanie bo go w dzieciństwie gnębili a teraz na starość ofiary z siebie robią. Już zapomnieli jak nad dzieciakiem małym się wytrząsali i wpierali mu pół życia że nie mają pieniędzy na buciki spodzienki i kurteczkę. Teraz on niepotrzebnie będzie za ich głupotę i nieudolność życiową cierpiał. Szkoda chłopa, dobry był , dzień dobry zawsze mówił.

15
0
Napisz co o tym sądziszx